Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

227 KUBA A KARIBIK-vyprodáno!

Popis

Vydejte se na úžasnou plavbu po Karibiku a Kubě na MSC Armonia.

KUBA S RIVIERA TOUR

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 227
Cena 65 990 Kč€2 534
Akční cena 65 990 Kč€2 534
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 33 990 Kč€1 305
Cena pro (od 12 do 17 let) 33 990 Kč€1 305
Vyprodáno
Váš delegátBc.Katka Barošová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den – Odlet

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1090,-Kč) na trase Frýdek Místek- Ostrava- Olomouc- Vyškov- Brno a na letiště. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou. Cestujeme leteckou linkovou přepravou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

2.den- Miami-City tour

V dopoledních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku Miami vyhlídkovým busem, kde uvidíme Miami Beach, čtvrt s mrakodrapy, Kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet cca 4,5 hodiny. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami spousta restaurací (večeře od 10-35$)

MIAMI BEACH S RIVIERA TOUR

3.den- Miami- Everglades Park

V dopoledních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na výlet do národního parku Everglades Park. Projedeme se na vznášedlech a budeme objevovat svět zvířat a místní fauny a flory. Po projížďce následuje i odborný výklad. Výlet je se slovenským místním průvodcem. Výlet je podmíněn počasím. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami, (večeře od 10-35$)

Miami- Everglades Park

4. den – Miami 09:00-19:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava

5. den: Ocean  Cay – Bahamy 7.00-17.00

Prvním místem, které Kryštof Kolumbus v Americe objevil, byl právě jeden z ostrovů Bahamského souostroví. V roce 1492 přistál na ostrovu San Salvador a prohlásil ho za španělskou državu. Většinu původního obyvatelstva odvezli Španělé jako otroky do zlatých dolů na Kubu a na Haiti, zbytek vymřel. Na počátku 17. století se na ostrově začali usazovat Britové a v roce 1717 se Bahamy staly britskou kolonií. 7. ledna 1964 byla udělena Bahamám samospráva a 10. července 1973 byla vyhlášena nezávislost. Nás však čekám opravdový ráj na zemi. Zakotvíme u krásného ostrova, vylodíme se a celý den se můžeme věnovat opalování, lenošení a skvělým drinkům.

BAHAMY S RIVIERATOUR

6. den: Den na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, odpočívat a užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.

7. den: Ocho Rios – Jamajka 10:00 -17.00

JAMAJKA-NO PROBLEM. Tak tento slogan znají asi všichni, kdo navštívili Jamajku. Krásný ostrov plný zeleně, neskutečně pohodoví Jamajčané a neuvěřitelně krásné Jamajčanky. To vše můžete zažít na Jamajce. Přístav Ocho Rios je výborným výchozím bodem pro uskutečnění výletů za poznámím Jamajky. Zažijete tu pravou Jamajku mezi prodejci prodávající suvenýry, pečivo, kokosové peněženky a všudy přítomné DRED-kulichy. Večer na diskotéce je Jamajčanem snad každý.

JAMAJCA OCHOS RIOS S RIVIERA TOUR

8. den: Georgetown – Kajmanské ostrovy 8.00-14.00

Pokud hodláte na některé z destinací během plavby lenošit, opalovat se, pít drinky a užívat si moře a sluníčka, tak rozhodně tady. Kajmany jsou jako stvořené na koupání, šnorchlování, potápění a podobné aktivity. Právě zde doporučujeme užít si užasné pláže a průzračnou vodu.

RELAX NA PLÁŽI KAJMANSKÉ OSTROVY S RIVIERA TOUR

9. den: Havana Kuba 15.00-23.59

Po obědě možnost návštěvy Havany, popř. pokud máte rádi latinskoamerické tance, doporučujeme návštěvu TROPICANA CABARET. Cabaret Tropicana je pestrým kulturním vystoupením s nealkoholickými a alkoholickými nápoji, plným hudby, tance a krásných tanečnic a tanečníků. Můžete tak prožít pravou noc na Kubě přímo v Havaně

KUBA HAVANA S RIVIERATOUR

10. den: Havana -Kuba  00.01-16.00

Havana, nebo také La Habana je hlavní město Kuby. Nachazí se v severozápadní části ostrova u pobřeží Karibského moře. V Havaně žije přibližně 2,2 milionu obyvatel a je tak největším kubánským městem. Město býva často přezdívano jako Paříž Karibiku a Stará Havana je zařazena na seznamu Světového dědictví UNESCO. Havanu založil v roce 1515 španělský conquistador Diego Velazquez de Cuellar původně jako pevnost, která sloužila jako základna pro další dobyvatelské výpravy. Největší prosperity dosáhla Havana v 18. a 19. století, kdy také vzniklo velké množství architektonických památek. V první polovině 20. století mířili do Havany tisícovky amerických turistů. Obrat nastal v roce 1961 po nástupu Fidela Castra k moci, kdy se také začalo s budovaním moderních budov. V dnešní době pracuje město na obnově a rekonstrukci významných památek a hlavních turistických cílů. Zavítat můžete na fakultativní výlet do kubánských továren na výrobu doutníků Fabrica de Tabacos Partagas, dále pak ke Capitolio Nacional velmi připomínajicího Capitol z amerického Washingtonu DC, nebo na vyhlášenou promenádu Malecon proslavenou především úchvatnými výhledy na západ slunce. Delegát se tento den bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES

KUBA HAVANA VÝROBA DOUTNÍKU- RIVIERA TOUR

11. den: Miami 7:00

Ráno připlujeme do Miami. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola a transfer na letiště. Dle náročnosti imigrační kontroly a časového prostoru možnost výletu na nákupy do obchodního centra Dolphins. (příplatek za transfer cca15$). Odpoledne odlet zpět do Evropy.

12. den: Příjezd do ČR

Přílet a návrat do svých domovů

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravou ve třídě economy** s přestupem

*letištní taxy a palivové příplatky

*transfery Miami: letiště-hotel-přístav-letiště

*3x ubytování v *** hotelu na Miami Beach se snídaní

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitánský gala večer, gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK,delegáta CK

*animační a zábavné programy na lodi

*divadla, bazény, vířivky, pool servis

*autobusový výlet v Miami- City tour s průvodcem

*autobusový výlet do Everglades Park s průvodcem

* český delegát po celou dobu zájezdu

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 13 USD/os/noc

*transfery plavební společnosti v přístavech

*nápoje, alkoholické nápoje

*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže,4D kino….)

*vstupní vízum do USA za příplatek 780kč - ESTA

*tranzitní vizum na Kubu, platí se na lodi cca 50$

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění 1890kč

*nápojové pakezy

*fakultativní výlety MSC Cruises s delegátem v destinacích

   příplatek cca 25-40$ , platí se až na místě

*transfer na letiště a zpět za příplatek 1090 Kč

Upozornění:

**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek. Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo zájezd zrušit.  Stornopoplatek je 100%.

Něco v ceně navíc

3x ubytování u Miami Beach, Autobusový výlet po Miami a výlet do Everglades Park

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Armonia

Loď střední třídy plavební společnosti MSC CRUISES. Perfektně sladěný decentní interiér lodi na velmi dobré úrovni. Skvělé gastronomické služby, zábavné programy, animační programy. To jsou lákadla, která Vás vtáhnou do nádherné atmosféry poznávacích plaveb.


Délka: 251 mKapacita: 2087 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Ahoj Pavle. I my Ti chceme poděkovat za péči, kterou během zájezdu, nám nemluvícím anglicky věnuješ. Hlavně Tvým přispěním se tato bariéra částečně smazává a nemusíme se obávat komplikace z nepoc...

Přečíst celé

Senior

Zájezd MSC Armonia 9.1 - 16.1.2018 Vizuelně i službami na palubě velmi hezký zážitek. Zklamáním výkon delegátky. Na jeden výlet přišla o 50min. později a ani se neomluvila. A to ji jedna účastni...

Přečíst celé

Pár

Milá ,,RIVIERO" děkujeme za krásnou dovolenou a hlavně děkujeme delegátce Kateřině Barošové za výbornou organizaci výletů a celého chodu na lodi. Denně nás informovala . Zvláště jí děkuji za osobní...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme