Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

971 NORSKÉ FJORDY A DÁNSKO | vyprodano!

Popis

Plavba po severním moři patří mezi trháky v naší nabídce a tak jsme se rozhodli, že další plavba po severním moři bude do Norska. Země s neuvěřitelným přírodním bohatstvím, které jsou viděny na každém kroku, ve Vás zanechají nezapomenutelný zážitek. Plavba je vhodná pro milovníky přírody a krásných scenérií. Tato úžasná plavby byla v letošním roce vyprodána jako první a v případě hezkého počasí slibuje opravdu velmi krásné zážitky a především poznání úplně jiné země a způsobu života v těchto severských končinách.

Příplatek za 3. nebo 4. osobu na společné kajutě od 24.990 kč/na osobu.

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 971
Cena 37 990 Kč€1 582
Akční cena 29 990 Kč€1 249
s dopravou do přístavu a delegátem
Vyprodáno
Váš delegátIng.Tereza Františáková

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR do přístavu

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Jihlava-Humpolec-Praha-Petrovice.

2.den: 09.00-16.00  Německo-Kiel- nalodění

V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory.

3.den: 08.00-17.00 Kodaň-Dánsko 

Návštěva tohoto města je vskutku impozantní. Zavítáme k malé mořské víle, uděláme několik fotek s hradní stráží, jejichž klobouky zná snad celý svět. Víte, že mají váhu až 8 kg? Více od našeho delegáta. Samotná procházka centrem města je velmi půvabná a pohodová.  A vyzkoušet můžete třeba i horskou dráhu. (Nutný transfer MSC Cruises)

4.den: Plavba na moři   

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.

5.den: 08.00-18:00 Geiranger- Norsko   

Již zde poznáme, že v Norsku v tuto dobu den nikdy nekončí. A tak i v nočních hodinách, kdy budeme proplouvat fjordy, můžete fotografovat nádhery přírodních úkazů. Ráno na chviličku zakotvíme v Hellesyltu pro klienty, kteří mají objednán výlet s MSC Cruises. Dále pak budeme pokračovat do Geirengieru kolem světoznámých vodopádů, jejichž tříšť orosí i naši loď. Po zakotvení ve fjordu se tendrem přepravíme na pevninu a využijeme příjemné procházky v tomto fjordu. Fakultativně za příplatek, můžete vyžít výlet vyhlídkovým busem na plošiny fjordů, odkud jsou vidět úžasné přírodní scenérie. Fakultativní výlet vyhlídkovým busem je možné objednat jen při uzavření cestovní smlouvy.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Po zakotvení a tendru na pevninu dle časových dispozic nástup do vyhlídkového autobusu a vyhdlíkový okruh cca 14 km Vás vyveze nad místní fjord. Mužete se zastavit na vyhlídce a i několika stanovistích během vyhlídkové jízdy.Po návratu k přístavu volný program.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 890 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 1.290 Kč) 

6.den: 08.00-18.00 Bergen- Norsko  

Bergen má spoustu přívlastků, mj. jedno z nejdeštivějších míst v Norsku, nebo hlavní město fjordů. Stejně jako Řím leží na sedmi pahorcích. Je to město s jedinečnou, nezapomenutelnou a pohodovou atmosférou. Ostatní střediska v oblasti - např. Kinsarvik nebo Eidfjord slouží jako výchozí místa pro výlety k ledovci Folgefonna, nebo do náhorní plošiny Hardangervidda, které si můžete zakoupit u plavební společnosti. Také se můžete vypravit s naším delegátem do uliček tohoto města. (vhodný transfer MSC).

7.den: 07.00-18.00 Flaam-Norsko  

Vesnička Flaam je známá především nejstrmější železnicí z Flaam do Myrdalu. Tato panoramatická jízda cca 1,5 hodiny vás okouzlí nádhernými přírodními scenériemi norské přírody, vodopádů, skal a místní fauny a flóry. Zastávka přímo pod 93 metrů velkým vodopádem je opravdu jedinečným zážitkem. Výlet vláčkem je fakultativní za příplatek a je možné jej rezervovat pouze při sjednání cestovní smlouvy.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Po zakotvení prohlídka vesničky a výlet vláčkem. Vesnička Flaam je známá především nejstrmější železnicí z Flaam do Myrdalu. Tato panoramatická jízda cca 1,5-2  hodiny vás okouzlí nádhernými přírodními scenériemi norské přírody, vodopádů, skal a místní fauny a flóry. Zastávka přímo pod 93 metrů velkým vodopádem je opravdu jedinečným zážitkem. Výlet je v českém jazyce a pro naši skupinu budou rezervována pevná místa s místenkou ve vlaku na cestě z Flaam do Myrdalu a zpět do Flaam.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.590 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 1.990 Kč) 

8.den: Plavba na moři  

9.den: 10.00- Kiel- Německo         Vylodění a odjezd do ČR  

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

10.den: Příjezd do ČR  

Příjezd do ČR, dle aktuální dopravní situace, Brno cca 02.00

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitanský gala večer a gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK

*animační a zabavné programy na lodi

*divadla, bazény, viřivky, pool servis

*autobusovou přepravu do přístavu a zpět

*technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za

  příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění B50 od 520,-Kč/os 

*možnost úhrady servisní taxy předem

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo 

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost

*rezervace míst v buse -  příplatek 100 Kč/os

*fakultativní výlet busem Geiranger   

*fakultativní výlet vlačkem FLAAM        

*fakultativní výlety s delegátem

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Preziosa

Čtvrtá loď třídy Fantasia. Kombinuje středomořský styl a způsob života s luxusním designem a pečlivým řemeslným zpracováním každého detailu.        Délka: 333 mKapacita: 4345 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Bude to již týden, co jsme se vrátili z plavby Estonsko, Finsko a Švédsko. Kupovali jsme ji již na jaře 2020 a vůbec nás nenapadlo, že si na ni tak dlouho počkáme. Plavba byla úžasná, počasí vyšlo ...

Přečíst celé

Senior

Byla jsem s Vaší společností na plavbě poprvé a určitě ne naposledy. Plavba se mi moc líbila, delegátka Katka byla perfektní, vždy ochotná poradit, vše měla dobře zorganizované, byla vždy dobře při...

Přečíst celé

Pár

Dobrý den, Riviero, děkujeme za další krásný zážitek. Plavba po norských fjordech byla pro nás zcela výjimečným zážitkem a splněným velkým přáním. Jednalo se o naši čtvrtou plavbu pod vaší záštit...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme