24 111 PLAVBA KOLEM JAPONSKA A JIŽNÍ KOREJE -poslední 4místa!

Popis

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 24111
Cena 99 990 Kč€4 165
Akční cena 98 990 Kč€4 123
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 52 990 Kč€2 207
Cena pro (od 12 do 17 let) 55 990 Kč€2 332
Objednat plavbu
Váš delegátDominik Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odlet do Tokia

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1190,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov – Brno.. a na letiště. Sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Japonska s přestupem. 

2. den: Přílet do Tokia

Přílet do Tokia, přesun do hotelu a nocleh.

3. den: Tokio, Japonsko

Po snídani celodenní výlet s průvodcem po Tokiu, hlavním městě země. Návštěva nádherné japonské zahrady na předměstí spojená s návštěvou blízké budhistické svatyně, možnost nakoupit vonné tyčinky. Zastávka s možností oběda na tradičním rybím trhu. Císařský palác a Ginza, nejdražší čtvrť v Japonsku. K večeru čtvrť Šibuja se sochou pejska Hačika a vyhlídkou na legendární křižovatku.

 

4. den: Tokio, Japonsko  11:00-23:59

Snídaně, transfer do přístavu v Tokiu, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno.

5. den: Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je také o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři. Můžete se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.

6. den: Muroran, Japonsko  6:30-19:00

Malý přístav na březích ostrova Hokkaidó. Nabízí rychlý přístup do Sappora, hlavního města ostrova, a také do národního parku Shikotsu- Tōya, se dvěma kalderovými jezery a nádherných horských scenérií. V parku lze také vyjet lanovkou na 733 metrů vysokou aktivní sopku Usu, která se tyčí jen necelých 30 kilometrů od přístavu.

  

7. den: Sakata (Yamagata), Japonsko  10:00-19:00 

Skrytý poklad na okraji úrodné nížiny Šonai, známé především pěstováním rýže, která se od jejích břehů přepravuje do celého světa. První zmínky o městě pochází už z doby dynastie Edo (17.-19. století), kdy se díky obchodu s rýží, saké a pěstování světlice barvířské stala druhým nejdůležitějším přístavem v Japonsku. Možnost výletu MSC do vnitrozemí do hor Dewa Sanzan, na jejichž vrcholcích stojí svatyně znovuzrození.

  

8. den: Kanazawa, Japonsko  10:00-19:00

Celodenní výlet s průvodcem. Navštívíme při něm slavnou samurajskou čtvrť a dílnu barvení kimon s možností nákupu hedvábných výrobků. Poté vyrazíme na místní rybí trh s možností oběda a ochutnávky japonského rýžového vína saké. Následuje návštěva Kenrokuenu, jedné ze tří nejkrásnějších zahrad v Japonsku a čtvrti čajovem Higashi Chaya s možností návštěvy nejstarší čajovny v Japonsku, kde gejši od roku 1820 bavily zákazníky tancem, hrou na hudební nástroje a zpěvem.

  

9. den: Plavba na moři

Konečně se můžete jen tak slunit, užívat si skvělé drinky a služby lodi MSC.

10. den: Pusan, Jižní Korea  07:00-17:00

Půldenní výlet za asistence delegáta. Nejdříve vyrazíme do vnitrozemí ke  Haedong Yonggungsa, jednomu z mála korejských buddhistických chrámů, které se nachází na pobřeží. Pak se přesuneme na poloostrov Dongbaekseom, kde nás bude čekat prohlídka supermoderního domu Nurimaru APEC, kruhové stavby vyrobené převážně ze skla. Naší poslední zastávkou bude malebná vesnička Gamcheon, bývalá chudinská čtvrť, která se po zásahu umělců stala jedním z hlavních lákadel Pusanu (upozorňujeme, že tento výlet není vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí).

  

11. den: Jacuširo/Kumamoto, Japonsko  07:00-16:00

Město v japonské prefektuře Kamamoto na ostrově Kjúšú s množstvím oblíbených pamětihodností, jako je například svatyně Matsui nebo zřícenina hradu Jacuširo, která stojí za návštěvu. Je také přístavem blízkého města Kumamoto, hlavního města stejnojmenné prefektury, jehož dominantou je skvěle opevněný japonský hrad a dvě krásné japonské zahrady.

  

12. den: Kóči, Japonsko  13:00-23:00

Hlavní město stejnojmenné prefektury na ostrově Šikoku. Jeho hlavní atrakcí je hrad Kóči-džó, který je jedním z dvanácti japonských hradů, jež přežily požáry, války a další katastrofy postfeudálního období. Mezi další památky patří Muzeum Anpanman, nákupní pasáž Obijamači, ulice Nedělního trhu a Harimaja-baši, most, na kterém se setkávali buddhistický mnich a jeho milenka ve slavné japonské písni. V místních restauracích si můžete dát katsuo, druh tuňáka, který je typický pro japonské vody, nakrájený na plátky a lehce grilovaný na ohni poháněném slámou, který mu dodává lehce kouřovou chuť.

  

13. den: Ósaka, Japonsko  09:00-19:00

Výlet s průvodcem. Navštívíme při něm oblíbené akvárium Kayukan, Ósacký hrad s popisem samurajské historie města a také architektonicky zajímavý mrakodrap Umeda Sky Building s vyhlídkou a možností oběda v restauracích zasazených do interiérů z éry dynastie Edo. Následně se vydáme do zábavní čtvrti Shin Sekai s věží firmy Hitachi, kam se chodí bavit místní a kterou rozhodně stojí za to vidět. Prohlídku zakončíme v Dotombori, slavné ulice se stánky s jídlem, bývalé obchodní centrum města.

  

14. den: Plavba na moři

Koupeme se, opalujeme … lenošíme.

15. den: Tokio, Japonsko  05:30-23:00

Po vylodění následuje celodenní výlet s průvodcem. Návštěva pobřežního parku Odaiba Kaihin Kóen s panoramatickým výhledem na Tokio. Odsud vyrazíme do Ahihabaru, města elektroniky s nějvětší obchodním domum s nejžhavějšími novinkami. Následovat bude rozchod v parku Ueno, kde budete mít možnost navštívit japonské Národní muzeum nebo Tokijskou zoo proslavenou pandami. Nakonec zamíříme do čtvrti Asakusa, nejstarší části Tokia s jeho nejnavštěvovanější památkou, chrámem Sensóji se zahradou, pagodou a malými obchůdky se suvenýry. Následuje transfer na letiště a odlet domů s přestupem.

  

16. den: Přílet a odjezd do vašich domovů

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC

*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*tematické večery dle programu plavby

*pojištění proti úpadku CK

*animační a zábavné programy na lodi

*divadla, bazény, vířivky, pool servis

*autobusovou přepravu do přístavu a zpět

*delegáta CK RIVIERA TOUR

*leteckou linkovou dopravu ve třídě Economy** z Vídně

*letištní taxy a palivové příplatky

*transfery letiště - hotel/přístav - letiště

*výlety s průvodcem: Tokio (2x), Kanazawa, Ósaka

*fakultativní výlet MSC za účasti českého delegáta: Pusan

*2x noc v hotelu v Tokiu se snídaní

*servisní poplatek MSC  3 300 Kč/os, JUNIOR 2-11 let 1650 Kč (informace o povinné servisní taxe - klikněte zde)

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti v destinacích

*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích

*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)

*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Upozornění:
**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nicméně třída Economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek. Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo let bezplatně zrušit.

Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A. ,Avenue Eugene Pittard 16, Ženeva, Švýcarsko. Plavba není pobyt na hotelu a proto věnujte pozornost informacím, všeobecným obchodním podmínkám a podmínkám účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz  


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění, nápojové balíčky a pakety

*kvalitnější kategorii kajut třídy Fantastica, Aurea a MSC Yacht Club

*kajuty s oknem, balkonové, suite a MSC Yacht Club  

*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou

*internetové balíčky v předprodeji se slevou

Něco v ceně navíc

Kompletní cena včetně servisních a přístavních tax a poplatků

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Bellissima

Druhá loď třídy Meraviglia. Nabízí řadu do té doby nepoznaných funkcí, včetně virtuální asistentky, která bude vaší průvodkyní během plavby.           


Délka: 316 mKapacita: 5686 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

pozdravujeme zo Slovenska, aj keď pri spoločných dovolenkách alebo iných stretnutiach s Čechmi sa stále cítime Čechoslovákmi a vždy sa cítime dobre. A tak to bolo aj na spoločnej plavbe, ktorá bola...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme