Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

901 PANAMA - KOSTARICA - KOLUMBIE - JAMAJKA - plavba vyprodána - RIVIERA TOUR děkuje za Vaši důvěru

Popis

Pokud chcete zažít opravdu úplně jinou dovolenou – a to do písmene, plavba  Karibikem Vám ji splní. Neopakovatelný zážitek při poznávání karibských krás Vám doslova vyrazí dech. Čeká Vás návštěva Jamajky, Kolumbie, Panamy, Belize City, Costa Ricy, Bahamských ostrovů. Tyto zvučné jména Vás určitě nenechají klidnými, a proto neváhejte a připojte se k nám na poznávání nových míst, památek a kultur na luxusní 5* lodi MSC DIVINA.

Poznámka: 3. nebo 4. osoba na společné kajutě nelze pro tuhle plavbu.

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 901
Cena 69 990 Kč€2 915
Akční cena 69 990 Kč€2 915
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 33 990 Kč€1 416
Cena pro (od 12 do 17 let) 37 990 Kč€1 582
Vyprodáno
Váš delegátBc.Katka Barošová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den – Odlet

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1090,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov - Brno  na letiště Praha. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou z Prahy. Cestujeme leteckou linkovou přepravou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

2.den- Miami

V dopoleních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku Miami vyhlídkovým busem, kde uvidíme Miami Beach, čtvrt s mrakodrapy, Kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet cca 2-3 hodiny. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500 m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami.

3. den – Miami 09:00-19:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava.

4. den: Den na moři

5. den: Ocho Rios – Jamajka 10.00-18.00

JAMAJKA-NO PROBLEM. Tak tento slogan znají asi všichni, kdo navštívili Jamajku. Krásný ostrov plný zeleně, neskutečně pohodoví Jamajčané a neuvěřitelně krásné Jamajčanky. To vše můžete zažít na Jamajce. Přístav Ocho Rios je výborným výchozím bodem pro uskutečnění výletů za poznámím Jamajky. Zažijete tu pravou Jamajku mezi prodejci prodávající suvenýry, pečivo, kokosové peněženky a všudy přítomné DRED-kulichy. Večer na diskotéce je Jamajčanem snad každý.

6. den: Den na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb.

7. den: Cartagena – Columbia 8.00-17.00

Cartagena leží na severním pobřeží Kolumbie u Karibského moře. Žije zde přibližně milion obyvatel. Město bylo založeno v roce 1533 Pedro de Herediou a bylo pojmenováno podle přístavu Cartagena. Bylo původní hlavní sídlo osidlování Ameriky Španělskem. Dnes je ekonomicky vyspělé a je i turistickou destinací. Stojí zde hrad (Castle of San Felipe). Kolem Starého města vede také mohutná zeď. Ve Starém městě se nachází Palác inkvizice, katedrála, Konvent svaté Kláry (nyní hotel) a Jezuitská kolej. Historické centrum města je od roku 1984 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Na jihu je Bahía de Cartagena (Cartageňský záliv). Zavítáme proto za poznáním tohoto zajímavého místa, nebo si vybereme z nespočetného množství fakultativních výletů MSC Cruises. Večer po návratu na loď opět návštěvy divadel, diskoték, tanečních kurzů či kasína.

8. den: Cristobal – Panama 9.00-18.00

Panama je malý stát na pomezí Jižní a Střední Ameriky kontrolující strategický průplav. Kolumbus se objevil u jejích břehů již roku 1502, což byl začátek jejího začlenění do španělských kolonií, kde setrvala přes 300 let. Jako strategické nejjužší místo v Americe mezi Pacifikem a Atlantikem se stala Panama rychle místem čilého obchodního a tranzitního ruchu. Panamský průplav (španělsky Canal del Panamá, anglicky Panam a Canal) je námořní průplav ve Střední Americe. Vede skrz Panamskou šíji a spojuje Atlantský oceán a Tichý oceán (konkrétněji Karibské moře a Záliv Panama). Delegát se bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES. Výlet je možno objednat jen při sepsání smlouvy, později bez garance na výlet s delegátem.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Naše cesta začíná jízdou autobusem na molo Dredging Division nebo Curaracha, kde se nalodíme na člun, kterým proplujeme částí průplavu přes tři zámky-zdymadla. Pojedeme přes Gaylard Cut, což je nejzajímavější a nejdůležitější část Panamského kanálu, tady se rozděluje země. Pak budeme vstupovat do Pedro Miguel Locks a pojdeme do Miraflores Lake-Panama City. Konečně pak přijedeme do přístavu v Pacifiku. Odtud pak pojedeme autobusem zpět na loď. Časy převozů jsou dle rozpisu dne. Exkurze zahrnuje transfer autobusem cca 1,5 hodiny každou cestu. Plavba na člunu je včetně lehkého oběda a občerstvení během plavby. Upozorňuje, že dle dopravní plavební situace na zdymadlech se může plavba průplavem prodloužit.  

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 3.890 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 4.690 Kč) 

9. den: Puerto Limon – Costa Rica 8.00-17.00

Puerto Limón, obyčejně známý jako Limón je hlavním městem a hlavním centrem provincie Limón, hrabství z Limón v Kostarice. Město bylo oficiálně založeno v roce 1854 Philippem Valentini pod vládním dohledem. Přístav Limon byl v roce 1991 zasažen velkým zemětřesením, což ovlivnilo krajinu města a pobřeží. Z historického hlediska nás rozhodně zaujmou legendy o pirátech zejména z období roku 1866. A pochopitelně nesmíme zapomenout na Kryštofa Kolumba, poprvé zakotvil v Kostarice v roce 1502 na Isla Uvita, jen kousek od pobřeží Limón. Jinak se nacházíme na ostrově, který je významným dodavatelem kávy do celého světa. Opět důvod toto místo navštívit. Delegát se bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Cca 25 min jízdy lodí kanálem lemovaným džunglí. Okolní příroda vás přímo nadchne. Budete se nacházet v oblastí zvané Kostarika Amazon – bohatý deštný prales s hojností živočichů a rostlin. Orchideje, lekníny, opice, lenochodi, tukani, krokodýli. Zdarma obdržíte nealko nápoje pivo a tropické ovoce. Před koncem výletu navštívíte banánové plantáže, kde se dozvíte mnoho zajímavého o pěstování tohoto ovoce. Na cestu doporučujeme lehké oblečení, sluneční brýle, klobouk, opalovací krém, pohodlnou obuv a repelent a pláštěnku.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.790 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 2.490 Kč) 

10. den: Den na moři

11. den: Belize City – Belize 9.00-17.00

Největší město středoamerického státu Belize, které je vstupní branou do belizského mořského národního parku Bariéra Belize, největší korálový útes na západní polokouli dlouhý téměř 300 km. Návštěvníci země často vyrážejí prozkoumat jeskyně v oblasti Cayo a mayské archeologické lokality podél řeky Macal a Belize. Belize City se může pochlubit jediným ručně ovládaným otočným mostem na světě a nejstarší anglikánskou katedrálou ve Střední Americe.

V této destinaci se bude delegát CK RIVIERA TOUR účastnit tohoto fakultativního výletu (výlet je za příplatek):

Prozkoumejte Belize City jeho barevné památky, historii  na vozíku pod širým nebem. Váš průvodce Vám poví bohatou historii a kulturní rozmanitost této bývalé britské kolonie. Budete cestovat do centra přes staré městské části. Úzké uličky jsou lemovány kuriozními  malými obchůdky a hotely. Vychutnejte si ukázkovou koloniální architekturu. Vydáte se na kontrastní cestu městských částí, od domu bývalého britského guvernéra, obytných bohatých čtvrtí až po chudé pracovní čtvrti. Uvidíte první anglikánský kostel ve Střední Americe, postavený otroky za použití cihel dovezených obchodními loděmi. Katedrala Sv. Jana byla postavena v roce 1812 a přežila dva hurikány a stala se nejstarší budovou v Belize.

V případě Vašeho zájmu si výlet můžete fakultativní výlet zakoupit za zvýhodněnou cenu 1.190 Kč při rezervaci zájezdu. (Katalogová cena výletu 1.790 Kč) 

11. den: Den na moři

12. den: Freeport, Bahamy 12.00-20.00

Užijte si pohodu a rozmanitost Karibiku právě na Bahamách. Zakotvíme u ostrova a vy se můžete oddávat koupání,plavání opalování ,šnorchlování. Krásné čisté moře,bílý písek….  

13. den: Miami 9.00

Ráno připlujeme do Miami. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola a transfer na letiště. Odpoledne odlet do Prahy.

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravu Praha-MIAMI-Praha

   ve  třídě economy** s přestupem

*letištní taxy a palivové příplatky

*transfery  letiště-hotel-přístav-letiště

*2x ubytování v *** hotelu na Miami Beach se snídaní

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitánský gala večer, gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK,delegáta CK

*animační a zábavné programy na lodi

*divadla, bazény, vířivky, pool servis

*autobusový výlet v Miami

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 13 USD/os/noc    

   transfery plavební společnosti v přístavech

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   

   za příplatek (sauny, masáže,4D kino….) 

*vstupní vízum do USA za příplatek 780,-Kč

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Upozornění:

**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek.

Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo zájezd zrušit. Storno poplatek je 100%.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění (přípl. 2390,-Kč)

*allegrissimo paket v ceně od 1200 kč/os/noc

*kajuta s oknem, balkonová kajuta za příplatek

*FAKULTATIVNÍ VÝLETY S DELEGÁTEM

Něco v ceně navíc

Poukaz na večeři pro dvě osoby od CK RIVIERA TOUR v restauraci NA FORMANCE + VÝLET MIAMI TOUR

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Divina

Třetí loď třídy Fantasia. Inspirována herečkou Sofií Loren, přináší eleganci a kouzlo zlatého věku novým, ekologicky zaměřeným způsobem.         
Délka: 333 mKapacita: 4345 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Milý Pavle, ráda bych Tobě a Tvojí cestovní kanceláři poděkovala za úžasnou dovolenou v Karibiku. Byla jsem velmi nadšená a spokojená s pečlivostí a precizností, s jakou připravujete plavby. No a v...

Přečíst celé

Senior

Riviera Tour je prostě úžasná, zažiješ opravdu jinou dovolenou. Děkuji Riviere, že mně umožnila plavbu Karibikem - dopřát si prodloužení léta, nechat se hýčkat sluníčkem, teplým a oceánem, luxusem...

Přečíst celé

Firma

Vážený pán Číž, čerstvo sme priplávali z Karibiku a tak mi nedá sa veľmi poďakovať opäť za profesiálny prístup Terezky a Katky počas celého pobytu. Terezku sme pred pár rokmi mali ako sprievodkyňu...

Přečíst celé

Pár

Jedním slovem SUPER od objednání zájezdu, informace které chodily před začátkem dovolené až po prožitou dovolenou . Velký podíl na skvěle prožité dovolené má bezesporu Verča Flodrová, naše delegát...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme