Vážení přátelé plaveb,

pokud přemýšlíte na nejlepší cenou, za kterou lze koupit plavbu, rádi bychom Vás upozornili na jednu důležitou skutečnost. Plavby a zejména u plavební společnosti MSC Crusies se neprodávají tak, jak jste zvyklí na prodeje zájezdů v České republice a to zejména, pokud chcete levně nakupovat na LAST MINUTE. Nabídky last minute těsně před odjezdem témě nejsou. Nejlevnější ceny  jsou stanoveny plavební společností v nabídkách first minute a to cca rok až rok a půl předem. Stává se , že některé plavby jsou vyprodány i například rok před vyplutím. Někdy se stává, že z důvodů storna je třeba rychle zaplnit volné místo nebo plavební společnost připraví zajímavé nabídky, které Vám chceme představit právě na této stránce.
AKTUÁLNĚ NEJSOU ŽÁDNÉ AKČNÍ SLEVYPřinášíme Vám velmi zajímavé nabídky plaveb s dopravou do přístavu vlastním autem , popřípadě Vám můžeme zabezpečit leteckou dopravu do přístavu a to včetně transferů nebo autobusovou přepravu plavební společnosti MSC CRUISES z Vídně.

Upozorňujeme Vás, že všechny nížen uvedené nabídky jsou pouze na vyžádání a v době Vašeho vyžádání ověřujeme dostupnost volných kajut u plavební společnosti.

AKTUÁLNÍ MAPA LODNÍCH TRAS VE SVĚTĚ 

Pokud máte zájem o tyto nabídky ,kontaktujte nás prosím na telefonu:

Tel: 571 424 588    

Tel: 577 330 200

Tel: 577 012 757

E-mail: info@rivieratour.cz 

každý pracovní den od 09.00-17.00 hodin 

RIVIERA TOUR- nejlepší skupinový prodejce plaveb MSC CRUISES pro RAKOUSKO,SLOVENSKO a ČESKOU REPUBLIKU 2016  a Kateřina Barošová-delegátka CK RIVIERA TOUR
RIVIERA TOUR- nejlepší skupinový prodejce plaveb MSC CRUISES pro RAKOUSKO,SLOVENSKO a ČESKOU REPUBLIKU 2016 a Kateřina Barošová-delegátka CK RIVIERA TOUR

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme