CK RIVIERA TOUR ve spolupráci se svými partnery vytvořila zajímavý program pro rodiny s dětmi. Pokud si zakoupíte plavbu na moři u CK RIVIERA TOUR, máte možnost u vybraných plaveb uplatnit tzv. rodinný balíček, kde s vámi mohou cestovat i děti. **Děti do 12 let mají u většiny vybraných plaveb plavbu ZDARMA. Děti 12 - 17 let platí  pouze základní taxu  a v prázdninových, nebo vybraných termínech hradí fixní zvýšenou taxu od 6.990,-Kč (taxy jsou za plavbu)*. Podmínky a pravidla pro uplatnění rodinného balíčku jsou dány volnou kapacitou rodinných kajut na lodi a společným ubytováním minimálně dvou dospělých osob a dětí v jedné kajutě. Na plavbu s sebou můžete vzít dítě, které nemusí být v přímém příbuzenském stavu. Nejčastěji dvě děti, pokud chcete vzít 3 děti je nutno kontaktovat CK za účelem vyžádání takové kajuty. Ne všechny lodě mají kajuty, kde je možné ubytovat 5 osob. Děti (2-12let) platí poloviční servisní poplatek, pokud není uvedeno jinak. U plaveb s dopravou a delegátem jsou do dětské sazby naúčtovány poplatky výletů, transferů nebo jiných služeb cestovní kanceláře.

MSC PREZIOSA
Děti na MSC PREZIOSA

Všechny děti musí mít svůj vlastní pas. Pasy musí mít platnost minimálně 6 měsíců po ukončení plavby. Není možné žádného klienta nalodit bez platného pasu, byť se plavba uskutečňuje v rámci EU. Lodě vplouvají během plavby do mezinárodního pásma a musí dodržovat mezinárodní předpisy. Dále je třeba se řídit platnými předpisy země, kterou navštěvujete. Zejména upozorňujeme, že je nutné při návštěvě Chorvatska, Tunisu, Turecka, Egypta, Maroka, Ukrajiny i Ruska mít vždy pas s sebou i při vylodění.
   Na lodi jsou dětské kluby zdarma. Vaše dítě je může navštívit třeba jen na pár minut, nebo kdykoli během celé plavby. Do klubu děti vždy doprovázejí rodiče a taktéž si je musí vyzvednout. Plavba je koncipovaná jako rodinná, pokud není uvedeno jinak. Proto jsou děti i na večerních estrádách vítány a všeobecně platí, že děti na lodi jdou spát později. Dětem není umožněn přístup do kasina. Sleva se uplatňuje pouze na plavbu. Pokud Vám na Vaši žádost RIVIERA TOUR  zajistí dopravu do přístavu, hotel v přístavu, pojištění a další služby, hradíte tyto služby dle kalkulací, které jsou vám zaslány před uzavřením smlouvy. Doporučujeme využívat nabídky FIRST MINUTE, kde je možné si kajutu vybrat z volných kajut na lodi. V pozdější nabídce jsou kajuty většinou na vyšší cenové hladině a kajuty s možností ubytování dětí jsou značně vyprodány. Zde už je poté možnost výběru kajuty velmi omezena. Může se i stát a to zejména u nabídky LAST MINUTE, že je volná kajuta na lodi, ale není možno děti ubytovat pro naplnění maximální povolené kvóty.


Pokud potřebujete vybrat konkrétní termín plavby a konkrétní plavbu, tak možnost LAST MINUTE rozhodně nedoporučujeme. Lodní společnost preferuje tržní pružné ceny. Nejvýhodnější jsou ceny FIRST MINUTE a akční ceny. Stává se běžně, že lodě jsou značnou dobu před vyplutím vyprodány, nebo téměř vyprodány. Pokud je loď téměř vyprodaná, poslední kajuty se prodávají za maximální cenu - katalogovou cenu. Doporučujeme vybrat z nabídky FIRST MINUTE. Na vaši žádost pro vás můžeme dle volných kapacit lodí připravit rodinný balíček, kde je možné zejména u starších dětí zakoupit druhou kajutu se slevou. Tyto kajuty jsou vedle sebe (tandem) a propojeny navzájem dveřmi, nebo jsou kajuty umístěny vedle sebe nebo naproti sobě. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme najít nejvhodnější řešení.


   Pokud se týká dopravy do přístavu busem, menší děti většinou zvládají cestu lépe než jejich rodiče. Pro plavby s dopravou a delegátem je stanovena hranice minimálního věku účastníka od 3 let. Při přepravě autobusem musí mít děti vlastní autosedačku, kterou zabezpečuje klient sám a je plně odpovědný za toto bezpečnostní opatření. V případě, že chcete přepravit busem kočárek, je nutné tuto skutečnost nahlásit a zapsat do cestovní smlouvy. Pokud není kočárek nahlášen, má právo řidič odmítnout jeho přepravu.

Udělejte si výjimečnou dovolenou a užijte si Vaši plavbu s celou rodinou. Nabízíme Vám speciální balíčky, které uspokojí každou rodinu a to jak velkou, tak i malou. Je pouze na vašem výběru, jak si Vaši vysněnou dovolenou užijete. Vybrat si můžete z několika variant. Kontaktujte nás, velmi rádi Vám pomůžeme s tím nejlepším řešením, právě pro Vaši rodinu a to s ohledem na počet osob v rodině, nebo na Vašich finančních možnostech. Upozorňujeme, že všechny níže uvedené nabídky jsou pouze na vyžádání dle možností a dostupností volných kajut.

SPOLEČNĚ V KAJUTĚ -  2 dospělý a 2 děti do 17 let

  • Rezervujte si kajutu společně se svými dětmi. Kajuty jsou dvoulůžkové a až dvě děti do 18 let spí na přistýlkách. Přistýlky jsou řešeny dle druhu kajuty a to buď sklopným lůžkem nebo rozkládacím sófa. Podmínkou je úhrada dvou dospělých osob na kajutě. Vaše děti tak cestují na většině plaveb do 12 let zdarma. Děti 12-17 let platí od 4.190kč a u vybraných plaveb zejména v termínech hlavní sezóny, prázdninách a o svátcích tyto starší děti hradí taxu od cca 6.990Kč. Dopravu do přístavu a další doplňkové služby již hradí všechny děti dle předepsaných ceníků.  

ŠŤASTNÁ RODINA - propojené kajuty vedle sebe

  • Už jsou Vaše děti trochu starší a nebo si chcete užít exkluzivitu vlastní kajuty? Na vybraných lodích a na vybraných okruzích Vám nabízíme možnost ubytování v sousedních kajutách spojenými dveřmi. Užívejte si soukromí, ale mějte své děti pod kontrolou. Rodině ve dvou propojených kajutách se účtuje sleva z druhé kajuty. Kontaktujte nás, najdeme Vám vhodné řešení.

TANDEM - extra kajuta pro děti

  • Dopřejte svým starším dětem přepych vlastní kajuty za zvýhodněnou cenu. Rodiče zaplatí obvyklou cenu(katalogovou), zatím co pro děti platí cena snížená. Tato nabídka platí pro kategorie Bella a Fantastica. Plavební společnost nezaručuje, že se bude jednat o kajuty stejné kategorie a že kajuta bude umístěna vedle první kajuty. Vhodné pro starší děti.     

JEDEN SE VŠEMI - jeden dospělý a dítě nebo až 3 děti

  • Nemůže Váš partner vycestovat s Vámi? Nevadí. Nabízíme Vám možnost užít si dovolenou s Vašimi dětmi ve společné kajutě. Dospělý hradí katalogovou cenu a první dítě hradí 60% z této ceny. Ostatní děti hradí pouze dětský paušál.  

PLAVBY JEN ZA CENU DOPRAVY  

V naší nabídce naleznete i speciální plavby kde děti u plaveb s dopravou a delegátem mají plavbu úplně zdarma a hradí se pouze doprava do přístavu a servisní poplatek na lodi. (cca 4,5 eur/dítě/únoc). U vybraných plaveb mají plavbu zdarma děti i junioři a to až do 17 let včetně (Dítě-věk do 11 let věku-nesmí do konce plavby přesáhnout věk 11 let, junior-věk od 12 do 17 let věku-nesmí do konce plavby přesáhnout věk 17 let)


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme