Dobrých zpráv není nikdy moc. A proto si Vám s velkou radostí dovolujeme oznámit, že CK RIVIERA TOUR převzala 4. února 2019 prestižní certifikační hodnocení společnosti BISNODE 

Po předcházejících ocenění , kde jsme postupně postupovali k opravdovému vrcholu  jsme velmi moc rádi, že jsme obstáli v hodnocení rizikového faktoru na nejvyšší možné hodnotě „1“ po dobu posledních 12 měsíců. 

Opravdu velmi rádi bychom poděkovali našim kolegům na MSC Cruises p. Werner Fankhauser a celému jeho týmu ve Vídni, p.Achille Staiano, p. Angelo Capuro, paní Sonia Adiletta a jejich týmu v Neapoli a Ženevě.

Chceme poděkovat našim provizním prodejcům za jejich podporu a pomoc při prodeji našich zájezdů.

A chceme poděkovat Vám, klientům CK RIVIERA TOUR. Bez Vaší důvěry v naše služby a Vašich skvělých referencích bychom tak významného ocenění nikdy nedosáhli.

Vám všem ještě jednou obrovské díky.

VIDEO- RIVIERA TOUR na veletrzích 2019

 VIDEO-RIVIERA TOUR na veletrzích 2019 (anglická verze)

 

 Založení a historie


1992: Po založení 8.4.1992 se fyzická osoba-dnes ředitel společnosti, věnuje obchodní činnosti a to především exportu a importu zboží. V roce 2002 přechází zápisem v obchodním rejstříku pod společnost s ručením omezeným a věnuje se finančním službám, specializovanému maloobchodu. V roce 2005 zakládá cestovní agenturu a během krátkého období se stává prodejcem exotických zájezdů pro firmy a podnikatele České republice. V roce 2008 začíná s prodejem námořních plaveb a transformuje se na cestovní kancelář.
2008: Transformace společnosti na cestovní kancelář specializovanou pouze na plavby výhradně společnosti MSC CRUISES
2009: Společnost prostřednictvím jednatele zakladádá firmu DŮM U SLUNCE s.r.o. věnující se realitní a reklamní činnosti.Společnost nakupuje nebytové prostory za účelem dalšího pronájmu
2010 : Společnost testuje projekt plaveb s dopravou a delegátem na plavbách MSC CRUISES
2011: Společnost rozjíždí nový projek absolutně ojedinělý v České republice-Plavby s dopravou a delegátem. Společnost RIVIERA TOUR vydává první katalog plaveb a vytváří webové prezentace
2012-2014: Společnost aktivně propaguje plavby MSC, postupně získává obchodní zastoupení na trhu, vytváří nová prodejní místa. Během této doby se podaří společnosti uzavřít cca 890 provizních prodejních partnerů v  České republice na Slovensku.
2014: Společnost RIVIERA TOUR získává po auditu certifikát hodnocení důvěryhodnosti třídy „A“


2015: V roce 2015 společnost zakladá vlastní odvětví autobusové dopravy za účelem zkvalitnění služeb pro klienty a pohodlnou přepravu klientů do přístavu. Tato služba je vysoce exlusivní a do dnešní doby je RIVIERA TOUR jedinou společností, která zabezpečuje dopravu do přístavu vlastní autorbusovou přepravou v České republice a na Slovenku.
2016: Společnost vytváří novou webovou prezentaci a velmi výrazně expanduje na trhu plaveb. Představuje novou webovou prezentaci, kde jsou velmi podrobně a kvalitně prezentovány plavby a služby plavební společnosti MSC CRUISES. Slolečnost připravuje kampaň na rozšíření povědomí o plavbách na mediálním trhu.


2016: Společnost RIVIERA TOUR získává registraci v Registru solventních firem 2016
2016: Společnost RIVIERA TOUR získává BEST GROUP PRODUCER MSC pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.


2016: Společnost prostřednictvím jednatele zakladádá firmu NA FORMANCE s.r.o. věnující se gastronomickým službám, společnost kupuje nové nemovitosti za účelem výstavby restaurace a vzniku nového sídla firmy
2017: Společnost zavádí nový rezervacní a účetní systém, vydává katalogy, velmi aktivně prezentuje služby v mediích, píše odborné články, vytváří reklamní kampaně včetně aktivit na Facebboku a Instagramu.Společnost dosahuje meziročního nárustu tržeb přes 38%
2017: Společnost RIVIERA TOUR získává registraci v Registru solventních firem 2017

2017: Společnost RIVIERA TOUR získává po auditu certifikát hodnocení vysoké důvěryhodnosti třídy „AA“, který cestovní kancelář RIVIERA TOUR řadí do vysoce exkluzivní skupiny společností, které splňují nejpřísnější kritéria ekonomického hodnocení .

2018: Společnost stabilizuje trh, zaměřuje se především na kvalitu dodávaných služeb klientům. Upravuje taktéž obchodní stategii prodeje do budoucnosti, kde se hodlá zaměřit především na velmi kvalitní prodejní sít a kavlitu dodávaných služeb. V roce 2018 je plánován nárust tržeb pouze o cca  8%-10% a to z důvodu stabilizace firmy a přípravy na další investice a plánované obchodní stategie v roce 2019. Společnost nakupuje nové kvalitní autobusy a zvalitňuje svůj vozový park, přechází na nový rezervační a učetní systém se zálohou dat a transformuje prodejní sít v závislosti na na nové systému GDPR a nového zákona 159 o cestovním ruchu. I přes plán navýšení tržeb o cca 10 % se podařilo tržby navýšit o 29%, za což RIVIERA TOUR získala i ocenění plavební společnosti MSC CRUISES.  
2019: V tomto roce hodlá společnost expandovat na trh s volnými kapacitami plaveb s vlastní dopravou, kde jsou doposud velmi velké rezervy. Připravuje aktivaci on-line rezervací plaveb a jejich vyhledávání a to vše v českém jazyce. Tuto službu bude poskytovat jako první na trhu plaveb MSC v České republice. Předpokládaný nárust tržeb až 21%Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme