Staňte se členy klubu MSC a objevujte svět jedinečných výhod středomořského způsobu života. Jakmile vstoupíte na palubu lodí, setkáte se nejen s vřelým přivítáním, ale i s pocitem sounáležitosti, který klub svým klientům nabízí.


Členství v klubu je bezplatné a registrovat se můžete přímo v naší cestovní kanceláři po ukončení první plavby. Za každou noc strávenou na palubě lodi a za každých 200 eur zaplacených na lodi se Vám načítají bonusové body a podle výše těchto bonusových bodů, tak získáváte patřičné výhody a slevy na lodích MSC.


Členstvím získáte nejen slevy, ale i například možnost výběru destinací určených výhradně pro členy klubu MSC Cruises, exkluzivní nabídky na palubě lodi, jako první se dozvíte o novinkách, speciálních nabídkách a akcích. Členství v klubu se rozhodně vyplatí, proto si nenechte ujít výhody nového členství v klubu.   • 5% sleva na další plavbu pro všechny plavby během celého roku – platí pro všechny druhy karet

nebo

  • 5 až 15% sleva u vybraných plaveb MSC - tyto vybrané plavby uveřejníme na našich  www.rivieratour.cz 

nebo

  • pro držitele stříbrných až černých karet až 50 USD/EUR kredit na lodním účtu
     

Upozorňujeme ,že obě výše uvedené slevy nelze kombinovat 
 

Pokud dosáhnete nové úrovně členství, obdržíte dárek a sadu bezplatných fotografií na lodi.Nová privilegia jsou určena výhradně pro členy klubu MSC a  nyní můžete získat další body v závislosti na rezervovaných službách a balíčcích během plavby.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme