Na nejnovější lodi MSC Euribia, která v červnu poprvé vypluje z dánské Kodaně, najdete velké množství zábavy pro všechny věkové skupiny. Pro děti, kterým společnost MSC Cruises věnuje velkou pozornost, je připraveno spoustu novinek – od ekologického centra přes špionážní hru, sportovní aktivity až po noční závod dronů.


Nabídka rodinné zábavy je klíčovou součástí nabídky MSC Cruises. Na její nejnovější vlajkové lodi najdete revoluční dětskou zónu o rozloze 700 m2 pro věkové skupiny od 0 do 17 let. Dvě nové místnosti budou věnovány ochraně životního prostředí, které dětem pomohou vzdělávat se v péči o přírodu, jedna další pak technologickým inovacím digitálního věku. Zábava na palubě nikdy nekončí a platí to i o programech pro děti – na MSC Euribia budou probíhat dětské programy od 9:00 do půlnoci.

A na jaké novinky se můžeme na MSC Euribia těšit?

Dětský svět Chicco Eco: Nové klub Chicco Eco + Baby, navržený skupinou Artsana s důrazem na udržitelný rozvoj. Vytvořen byl ve spolupráci s renomovanou značkou Chicco a najdete v něm prostor pro hraní kojenců a batolat do 3 let. Děti se v něm zabaví hraním s bezpečnými a ekologickými hračkami vyrobenými z 80 % a 67 % recyklovaného plastu.

Centrum pro mládež nadace MSC Foundation: Vyhrazený prostor pro děti, ve kterém se budou moci účastnit zábavných a vzdělávacích aktivit a dozvědět se více o významu životního prostředí a aktivitách nadace MSC Foundation.
Extra prostor pro teenagery: Inovativní nový prostor s aktivitami pro dospívající děti s širokou nabídkou zábavy a aktivit, včetně her na PlayStation 5, Xbox Series X, Nintendo Switch, virtuální reality, stolního tenisu a dalších.

World Quest: Nová vzrušující vědomostní soutěž zaměřené na znalosti zeměpisu a zajímavostí z celého světa. Šťastní výherci budou mít možnost získat zajímavé ceny.

Carravaggio:  Vůbec první špionážní herní show na palubách lodí MSC Cruises. Poutavá hra umožní hostům vyšetřovat loupež v muzeu umění, pátrat po ukradeném obrazu a dopadnout zloděje.

K těmto zábavným aktivitám se předají další, které jste už mohli zažít na palubách jiných lodí:

Z Active: Děti i dospívající se mohou těšit na zábavný sportovní program, který zahrne fotbal, basketbal, zorbing, piklebal a hoverboardy.

MasterChef at Sea Juniors: Vzrušující soutěž ve vaření pro děti od 5 do 12 let, inspirovaná úspěšnou televizní show MasterChef. Účastníci v ní mohou projevit svou kuchařskou kreativitu a podpořit své zdravé stravovací návyky využitím zdravých surovin a receptů.

Taneční soutěž MSC Dance Crew: Soutěžní vystoupení týmů hostů ve věku 10-17 let o titul taneční posádky roky. Plavební společnost tuto aktivitu vyvinula ve spolupráci s produkční společností Framantle, která stojí za světoznámými televizními pořady jako X Faktor nebo série Got Talent (u nás známá pod názvem Česko Slovensko má talent).

Cabin 1200 – The Secret Game: zábavná hra inspirovaná seriálem MSC „Cabin 12006“, ve které pří řešení záhady využijete znalosti hudby, videa, Tik Toku, paměťových her a mnoho dalšího.

Break the Wall: high-tech interaktivní herní show s velkou LED zdí, do které se při úkolech zapojí jak soutěžící, tak i diváci.

Doremiland, dokumentární film: exkluzivní cestovatelská beseda pro děti, která nabídne pohled do zákulisí života na lodi a společnosti MSC Cruises. Vysílána bude do všech kajut na lodních interaktivních TV.

Dronová akademie 2.0: noční štafetový závod dronů s fluorescenčními efekty a LED světly. Hosté s POV kamerami a virtuální realitou na něm budou soutěžit v týmech o to, kdo v co nejrychlejším čase překoná 15 překážek.

DOMINIK ČÍŽ

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme