MSC SEASHORE NABÍZÍ HOSTŮM NOVÉ GASTRONOMICKÉ ZÁŽITKY


 • Nový design lodi přiblíží klienty k moři, umožní například stolování pod širým nebem

 • Přepracovaný Chef’s Court předvede nová umístění a koncepty restaurací pro generaci lodí Seaside

 • Nové bary dají klientům více příležitostí k uvolnění s živou hudbou, dechberoucími výhledy a stylovým prostředím

 

RIVIERA TOUR Ženeva, Švýcarsko - 6.května 2021 – Společnost MSC Cruises dnes oznámila další detaily plánů pro své restaurace na své nové vlajkové lodi, MSC Seashore, která bude uvedena do provozu 31. července 2021. Klienty v létě čeká gastronomické dobrodružství s menu inspirovaným globální kuchyní – na lodi najdete 18 barů (12 vnitřních a 6 venkovních), 5 zážitkových restaurací a 4 hlavní restaurace. Ať už klienti preferují formální nebo neformální stolování, hledají steakhouse, čerstvé mořské plody, středomořskou kuchyni nebo sushi, každá restaurace a bar zajisté uspokojí i ty nejnáročnější klienty.


 

Mnohem více než jen jednoduchý návrat k původnímu ikonickému prototypu - 65% veřejných prostorů na MSC Seashore bylo kompletně přepracováno a venkovní prostory o rozloze 13.000 m2 opravdu přiblíží klienty k moři. MSC Seashore nabídne bohatý výběr veřejných venkovních prostorů a v porovnání s originálním Seaside prototypem byla přepracována tak, aby obsahovala ještě více možností stravování a pití s novými bary, restauracemi, venkovními prostory a posezením, které přivedou spojení hostů s mořem na novou úroveň.

 

“Posunuli jsme kulinářský zážitek na MSC Seashore na další úroveň s pečlivě zváženými možnostmi, ať už pro venkovní nebo vnitřní prostory, které jsou vhodné pro tuto velkolepou vlajkovou loď,” řekl Food & Beverage viceprezident Jacques Van Staden. “Cílem našeho talentovaného interního kulinářského týmu je vytvořit něco pro každého a poskytnout rozmanitou škálu vynikajících mezinárodních kulinářských zážitků. Jsme si jisti, že díky novým konceptům stolování a neuvěřitelnému množství restaurací a barů, bude pro hosty pobyt na MSC Seashore skutečně nezapomenutelným gastronomickým zážitkem.”

Loď bude mít čtyři hlavní restaurace, včetně vyhrazených prostorů pro Aurea hosty, ve kterých budou servírovány špičkové středomořské a mezinárodní speciality ve stylovém prostředí. Menu se bude měnit každý den a vynikající pokrmy budou podávány na snídani, oběd i večeři.

Pro neformální stolování, Marketplace Buffet byl také přepracován tak, aby si hosté připadali jako na opravdovém tržišti s třemi odlišnými areály s jiným designem a prostředím – Il Mercato, La Piazza a La Trattoria. Navíc bude mít bufetová restaurace k 1100 místům uvnitř také nové vnější jídelní prostory na zádi lodi jako součást Sky Baru, který má pohodlné salónové posezení, které je ideálním místem pro koktejl s výhledem na moře.

Mezitím byla také rozšířena restaurace MSC Yacht Club, která nabízí pro soukromé snídaně, obědy a večeře a la carte menu se specialitami šéfkuchaře, které se mění každý den, s širokou nabídkou gurmánských pokrmů doplněnou rozsáhlým vinným lístkem v úžasném prostředí s bezvadným servisem.

PŘEPRACOVANÝ CHEF’S COURT PLNÝ MEZINÁRODNÍCH RESTAURACÍ

MSC Seashore také představí nově umístěný Chef’s Court na 8 palubě, kde hosté najdou pět zážitkových restaurací.

Díky novým a vracejícím se favoritům nabídne každá z restaurací s lahodným menu mezinárodních chutí nezapomenutelnou gurmánskou zkušenost v elegantním prostředí.

Typický steakhouse MSC Cruises, Butcher’s Cut, poskytne stolování pod širým nebem na ikonické pobřežní promenádě.

 

Pět zážitkových restaurací zahrnuje:

 • HOLA! Tacos & Cantina – Poprvé na palubě lodi generace Seaside a teprve podruhé na lodi MSC vůbec, MSC Seashore nabídne latinsko-americkou a mexickou rodinnou restauraci, kde si hosté mohou vychutnat různé street food speciality a vybrat si z rozsáhlé nabídky alkoholickým nápojů z tequilly a mezcalu v zábavném a interaktivním prostředí.

 • Butcher's Cut NOVĚ s prostorem pro stolování pod širým nebem – Tento ikonický steakhouse amerického stylu servíruje Angus hovězí maso dědictví Linz, zlatý standard špičkového Angus hovězího s výběrem řezů pro vkus každého milovníka masa. Hosté si mohou vybrat z menu plného šťavnatých steaků kombinovaných s oblíbenými víny z Nového světa nebo koktejly. Nové prostory pro stolování pod širým nebem dají hostům MSC Seashore plný zážitek s čerstvým vzduchem a krásnými výhledy na moře.

 • Kaito Sushi Bar NOVĚ Kaitensushi ‘sushi na běžícím pásu’- Poprvé na lodích MSC Cruises, populární Kaito sushi bar nabídne také běžící pás, ze kterého si hosté budou moci vybírat z nejčerstvějšího sushi, sashimi, tempury a spousty dalších. Tato populární restaurace servíruje vynikající autentickou asijskou kuchyni připravovanou přímo před hosty z těch nejkvalitnějších surovin.

 • Kaito Teppanyaki – Tato restaurace, která nabízí interaktivní a poutavý zážitek, potěší hosty jak jídlem, tak podívanou nově s 8 grily a zvýšenou kapacitou pro sezení, tak, aby uvítali ještě více hostů. Přímo před vámi odborní kuchaři připravují pokrmy na otevřeném grilu ve velkém stylu – jde opravdu o zážitek pro smysly, který si určitě zapamatujete. Půjde o zatím největší teppanyaki restauraci na lodích MSC Cruises.

 • Ocean Cay – Tato typická restaurace s mořskými plody bude servírovat menu z výborných ryb a dalších pokrmů z těch nejčerstvějších surovin v kombinaci s úžasným výběrem vín. To jsou magické ingredience této luxusní rybí restaurace.

 

BARY PRO VŠECHNY PŘÍLOŽITOSTI PŘES DEN I V NOCI

 

Další z mnoha novinek na MSC Seashore jsou bary a salony, kde si hosté mohou dát drink, něco k snědku nebo se pobavit mnoha programy, které se v barech na lodi pořádají.

 

Mezi příklady nové nabídky patří:

 • NOVĚ: The Wine Cellar – zbrusu nový koncept průchozího vinného sklípku s degustací vína.

 • Pro panoramatické výhledy na moře si zvolte mezi Sky Barem a Horizon Barem s příjemným venkovním salonkem na palubě 19.

 • The Sports Bar – tento klasický sportovní bar nově nabídne i kulečníkovou místnost a zábavná sportovní memorabilia k doplnění atmosféry

 • NOVĚ: Chef’s Court Cocktail Bar – umístěn v novém areálu Chef’s Court v úplném srdci lodě, tento nově navržený bar je perfektním místem, kde mohou hosté zahájit dobrodružství na palubě nebo si vychutnat koktejl před večeří ve stylovém prostředí.

 • NOVĚ: The Uptown Lounge – piano salon a bar, ideální místo pro relax po večeři za poslechu živé hudby.

 • Aurea hosté take budou moci využívat servisu stylového MSC Aurea Baru na exkluzivní palubě Top 19 Solarium s venkovním salonkem pro zakončení uvolňujícího dne na slunci.

 

Mezi další vracející se favority patří také Venchi 1878 Gelato a Venchi 1878 Chocolate and Coffee Bar, kde si hosté mohou dát něco sladkého na zub, nebo také Champagne Bar, Shine Bar a Seashore Bar – všechny umístěny v atriu, hlavním společenském centru lodi.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme