Nic tak neoblaží mysl člověka jako daleká cesta bez důležitého úkolu“

                                                                                                      Egypťan SinuhetVážení přátelé plaveb,

    v roce 1675 rodina Aponte přivítala první cestující na palubě svých lodí. Od té doby se rozrůstala nejen flotila lodí, ale především zkušenosti. Dnes se MSC Cruises může pyšnit tím, že je největší soukromou plavební společností na světě. Ze všeho nejvíce si přejeme, aby hosté na plavbách s MSC Cruises měli po všech stránkách požitek ze svého pobytu na palubě, aby se cítili příjemně, pohodlně, aby zažili okamžiky, které dávají životu vyjímečnost a vychutnali si tak každý z nich. Chceme Vám nabídnout zajímavá místa a destinace, abyste tak společně s námi měli tu úžasnou možnost poznávat nová místa a krásy tohoto světa. Pokud hledáte plavbu za nejlevnější cenu, tak  u nás ji rozhodně nenajdete. K plavbám u nás dáváme přidanou hodnotu ve formě služeb, péče o klienta, delegátů, výletů, benefitů a množstvím nadstandartních služeb, které naši klienti ocení až během plavby. 

  A právě díky tomu jsme za téměř 20 let vybudovali cestovní kancelář, která je lídrem na trhu plaveb. Riviera tour byla v roce 2019 oceněna jako BEST GROUP PRODUCER MSC CRUISES  pro EMM MARKET, v 2016 vyhodnocena jako nejlepší skupinový prodejce plaveb  MSC Cruises pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko. Od roku 2014 je držitelem certifikátů solventnosti a v roce 2017 jsme získali dokonce certifikát třídy „AA“, což nás řadí mezi velmi úzkou skupinu firem s vysokou důvěryhodností. O našich službách hovoří i recenze našich klientů. Přesto, že jsme dnes lídři na trhu  výletních plaveb v České republice, přistupujeme ke všem klientům s absolutní úctou a pokorou, protože za to čeho jsme dosáhli patří náš obrovský díky právě našim věrným klientům.

S obrovskou úctou

                                                                                                  Hanka a Pavel ČÍŽOVI   

 

Novinky, články, ocenění, historie RIVIERA TOUR


VIDEO- RIVIERA TOUR na veletrzích 2019

VIDEO-RIVIERA TOUR na veletrzích 2019 (anglická verze)


Počátky CK RIVIERA TOUR začínají malou cestovní agenturou, která postupně získávala zkušenosti nejen s prodejem jiných cestovních kanceláří, ale především přímým kontaktem s klientem. Každá cestovní kancelář má svá pravidla a podmínky a i zde bylo pro nás obrovské ponaučení, co kdo dělá dobře a naopak, co klientům schází a co by rozhodně přivítali jako dobrou službu. Tyto bohaté zkušenosti jsme pak využili právě při vzniku a reorganizaci CK RIVIERA TOUR. Samotný nápad s prodejem plaveb, v tu dobu pro naše klienty až téměř exotickou dovolenou, vzešel z rodinného prostředí. Služby, zážitky, gastronomie na plavbách bylo to, co na českém trhu doposud chybělo. Naše první správné rozhodnutí bylo, že nechceme jen prodávat plavby, ale dát k tomu přidanou hodnotu služeb. Druhý velmi závažný směr byl, že jsme měli zájem tyto služby zabezpečovat pouze pro jednu plavební společnost. Našim výběrem se tak stala plavební společnost MSC CRUISES a dnes již víme, že to bylo opravdu správné rozhodnutí.

Naskytne se tedy otázka. V čem je vlastně RIVIERA TOUR jiná?

Proč právě cestovat s RIVIERA TOUR?

KATALOG-PDF-proč právě s RIVIERA TOUR

 *jsme jedinou cestovní kanceláří v ČR, která se specializuje výhradně na služby a servis jedné plavební společnosti MSC Cruises. Tato velmi úzká specializace poskytuje našim klientům perfektní servis služeb plavební společnosti MSC Cruises.

Vše potřebné vyřídíte přímo u nás od palubních lístků, přes velmi pečlivě zpracované pokyny k odjezdu, včetně podrobně zpracovaných destinací, až třeba po jídelní lístek v českém jazyce, nebo třeba vyřešení reklamace poškozeného zavazadla. Všechny lodě osobně známe a tak vám můžeme poradit s výběrem kategorie lodi, výběrem kajuty, možnosti stravování, využití různých slev, paketů a podobně.

*jsme autorizovaným a největším prodejcem plaveb MSC Cruises s dopravou a delegátem pro Českou republiku a Slovensko. Naše ceny plaveb s vlastní dopravou jsou přímé ceny plavební společnosti MSC Cruises, bez jakékoliv obchodní přirážky. Náš profit je vyplácen přímo plavební společností MSC Cruises.

* dopravu do přístavu a zpět zajištujeme z celé ČR vlastními autobusy. Řidiči našich autobusů jsou našimi zaměstnanci.

*jsme rodinná cestovní kancelář. Náš zájem o každého klienta je opravdu upřímný.  Snažíme se pro každého klienta vytvořit ty nejlepší podmínky v rámci možností pro jeho dovolenou. Delegáti na plavbách jsou kmenoví zaměstnanci RIVIERA TOUR, a to včetně majitele CK. Na pozice delegátů nenajímáme v žádném případě brigádníky, nebo studenty.

*jsme cestovní kancelář, která má vlastní internetové stránky www.rivieratour.cz propojeny přímo s databází plavební společnosti MSC Cruises. Na našich stránkách naleznete nejen přímé ceny plavební společnosti převedené na české koruny, ale můžete si i ověřit aktuální ceny a dostupné volné kapacity plavební společnosti. Během on-line objednávky si můžete objednat slevové balíčky a pakety, parkování v přístavu, nebo třeba zdravotní pojištění. Rezervace on-line systémem je rychlá, pohodlná a jednoduchá. Během dvou minut tak můžete nakoupit plavbu s přímou rezervací objednávky u plavební společnosti MSC.Cruises.

RIVIERA TOUR


 Projekt   „úplně jiná dovolená…“

řekli jsme si, že již za vás nebudeme plánovat dovolenou u moře, jež by byla spojena se stále stejnými aktivitami na jednom místě, ale nabídneme vám neotřelé plavby lodí po více destinacích tak, abyste si užili to nejlepší z mnoha exotických koutů světa. Již nebudete následovat svůj hotel, ale hotel bude následovat vás. A to ne ledajaký hotel, ale rovnou luxusní plovoucí hotel společnosti MSC Cruises, kde se sen stává skutečností. Vybrat si můžete hned z několika vlajkových lodí, mezi něž patří MSC Seaside, MSC Fantasia, MSC Magnifica a další.     

    Dokážete si představit romantický západ slunce ve Středomoří u skleničky výběrového vína se scenérií v podobě lodi opouštějící přístav? Pokud nikoli, tak si vyberte z nabídky našich plaveb a my vám tuto představu splníme. Přesně taková bude plavba od nás. Na palubě vás totiž nečekají jen gastronomické speciality z celého světa, ale i mnoho zábavných programů či hudebních vystoupení. Každý den si tak zvolíte program přesně podle nálady, už dost bylo pevně daných itinerářů. Nezapomínáme však ani na ty nejmenší, o něž je během plavby také dobře postaráno. V dětském koutku je pro ně připraven opravdu pestrý program. Každý večer tak budete usínat s pocitem klidu v očekávání následujícího dne, kdy poznáte opět kulturu jiného města, země nebo dokonce kontinentu.

S RIVIERA TOUR můžete vyrazit pod vedením zkušených delegátek opravdu do celého světa

Jedině s námi zažijete poznání až pěti zemí za pouhý jeden týden, to vše navíc bez toho, abyste se museli kamkoli stěhovat, hotel přece následuje vás. Poznat tak můžete zákoutí středomoří, ostrovy Chorvatska, nebo také prožít romantickou cestu do Ruska. Dále jsou v naší nabídce plavby do mnoha jiných zemí. Plavby po moři jsou naší specialitou, a proto doufáme, že budete s nabídkou zájezdů spokojeni. Snažili jsme se každou plavbu připravit podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí tak, abychom vám nabídli opravdu pouze to nejlepší z dané lokality, protože víme, že spokojený zákazník se rád vrátí.

    Poznávací plavba může být také skvělým dárkem pro vaše přátele a známé, nebo jako svatební cesta i se svatebním obřadem na palubě lodi. Také skvělá věc jako romantický dárek k výročí svatby, nebo dárek k promoci. Zavolejte nám, poradíme vám a připravíme dárkový poukaz.

   To, že tyto slova myslíme opravdu upřímně, svědčí i recenze našich klientů, které naleznete na www.rivieratour.cz. Po návratu z plavby se i Vy můžete s námi, ale i ostatními mořeplavci podělit o své dojmy, zážitky a zkušenosti. Navštívit také můžete sekci videa z plaveb, kde se lze inspirovat destinacemi na další plavby po světových mořích. Na lodích MSC CRUISES trávíme převážnou část našeho času a všechny lodě, služby, destinace dobře známe. Skutečnost, že spolupracujeme výhradně se společností MSC CRUISES je pro Vás zárukou dobrých služeb a servisu naší cestovní kanceláře. Každým rokem vypravujeme téměř šedesát organizovaných skupin na plavby na moři a moře je naším druhým domovem. Přijměte naše pozvání na paluby lodí MSC CRUISES a nechte se unášet na vlnách pohody, relaxu a dobré zábavy.

 


  Na našem webu naleznete i akční nabídky plaveb s vlastní dopravou za velmi zajímavé ceny, novinky ze světa plaveb, pro které budeme v průběhu roku 2018 vytvářet samostatnou webovou prezentaci.Každoročně vypravujeme na plavby přes 60 skupin s dopravou a službami delegáta a i v této sezóně se budeme snažit pro Vás připravit zajímavé plavby. Pokud preferujete sociální sítě a nové technologie, kontaktujte nás na Facebooku, na Instagramu nebo  WhatsAppu.

Naše snaha byla po více než desetileté velmi náročné práci pro naše klienty oceněna
Naše snaha byla po více než desetileté velmi náročné práci pro naše klienty oceněna

 

Dobrých zpráv není nikdy moc. A proto si Vám s velkou radostí dovolujeme oznámit, že CK RIVIERA TOUR převzala 4. února 2019 prestižní certifikační hodnocení společnosti BISNODE 

Po předcházejících ocenění , kde jsme postupně postupovali k opravdovému vrcholu  jsme velmi moc rádi, že jsme obstáli v hodnocení rizikového faktoru na nejvyšší možné hodnotě „1“ po dobu posledních 12 měsíců. 

Opravdu velmi rádi bychom poděkovali našim kolegům na MSC Cruises p. Werner Fankhauser a celému jeho týmu ve Vídni, p.Achille Staiano, p. Angelo Capuro, paní Sonia Adiletta a jejich týmu v Neapoli a Ženevě.

Chceme poděkovat našim provizním prodejcům za jejich podporu a pomoc při prodeji našich zájezdů.

A chceme poděkovat Vám, klientům CK RIVIERA TOUR. Bez Vaší důvěry v naše služby a Vašich skvělých referencích bychom tak významného ocenění nikdy nedosáhli.

Vám všem ještě jednou obrovské díky.

VIDEO- RIVIERA TOUR na veletrzích 2019

 VIDEO-RIVIERA TOUR na veletrzích 2019 (anglická verze)

 

 Založení a historie

1992: Po založení 8.4.1992 se fyzická osoba-dnes ředitel společnosti, věnuje obchodní činnosti a to především exportu a importu zboží. V roce 2002 přechází zápisem v obchodním rejstříku pod společnost s ručením omezeným a věnuje se finančním službám, specializovanému maloobchodu. V roce 2005 zakládá cestovní agenturu a během krátkého období se stává prodejcem exotických zájezdů pro firmy a podnikatele České republice. V roce 2008 začíná s prodejem námořních plaveb a transformuje se na cestovní kancelář. 2008: Transformace společnosti na cestovní kancelář specializovanou pouze na plavby výhradně společnosti MSC CRUISES 2009: Společnost prostřednictvím jednatele zakladádá firmu DŮM U SLUNCE s.r.o. věnující se realitní a reklamní činnosti.Společnost nakupuje nebytové prostory za účelem dalšího pronájmu 2010 : Společnost testuje projekt plaveb s dopravou a delegátem na plavbách MSC CRUISES 2011: Společnost rozjíždí nový projek absolutně ojedinělý v České republice-Plavby s dopravou a delegátem. Společnost RIVIERA TOUR vydává první katalog plaveb a vytváří webové prezentace 2012-2014: Společnost aktivně propaguje plavby MSC, postupně získává obchodní zastoupení na trhu, vytváří nová prodejní místa. Během této doby se podaří společnosti uzavřít cca 890 provizních prodejních partnerů v  České republice na Slovensku. 2014: Společnost RIVIERA TOUR získává po auditu certifikát hodnocení důvěryhodnosti třídy „A“

2015: V roce 2015 společnost zakladá vlastní odvětví autobusové dopravy za účelem zkvalitnění služeb pro klienty a pohodlnou přepravu klientů do přístavu. Tato služba je vysoce exlusivní a do dnešní doby je RIVIERA TOUR jedinou společností, která zabezpečuje dopravu do přístavu vlastní autorbusovou přepravou v České republice a na Slovenku. 2016: Společnost vytváří novou webovou prezentaci a velmi výrazně expanduje na trhu plaveb. Představuje novou webovou prezentaci, kde jsou velmi podrobně a kvalitně prezentovány plavby a služby plavební společnosti MSC CRUISES. Slolečnost připravuje kampaň na rozšíření povědomí o plavbách na mediálním trhu.

2016: Společnost RIVIERA TOUR získává registraci v Registru solventních firem 2016 2016: Společnost RIVIERA TOUR získává BEST GROUP PRODUCER MSC pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

2016: Společnost prostřednictvím jednatele zakladádá firmu NA FORMANCE s.r.o. věnující se gastronomickým službám, společnost kupuje nové nemovitosti za účelem výstavby restaurace a vzniku nového sídla firmy 2017: Společnost zavádí nový rezervacní a účetní systém, vydává katalogy, velmi aktivně prezentuje služby v mediích, píše odborné články, vytváří reklamní kampaně včetně aktivit na Facebboku a Instagramu.Společnost dosahuje meziročního nárustu tržeb přes 38% 2017: Společnost RIVIERA TOUR získává registraci v Registru solventních firem 2017

2017: Společnost RIVIERA TOUR získává po auditu certifikát hodnocení vysoké důvěryhodnosti třídy „AA“, který cestovní kancelář RIVIERA TOUR řadí do vysoce exkluzivní skupiny společností, které splňují nejpřísnější kritéria ekonomického hodnocení .

2018: Společnost stabilizuje trh, zaměřuje se především na kvalitu dodávaných služeb klientům. Upravuje taktéž obchodní stategii prodeje do budoucnosti, kde se hodlá zaměřit především na velmi kvalitní prodejní sít a kavlitu dodávaných služeb. V roce 2018 je plánován nárust tržeb pouze o cca  8%-10% a to z důvodu stabilizace firmy a přípravy na další investice a plánované obchodní stategie v roce 2019. Společnost nakupuje nové kvalitní autobusy a zvalitňuje svůj vozový park, přechází na nový rezervační a učetní systém se zálohou dat a transformuje prodejní sít v závislosti na na nové systému GDPR a nového zákona 159 o cestovním ruchu. I přes plán navýšení tržeb o cca 10 % se podařilo tržby navýšit o 29%, za což RIVIERA TOUR získala i ocenění plavební společnosti MSC CRUISES.   2019: V tomto roce hodlá společnost expandovat na trh s volnými kapacitami plaveb s vlastní dopravou, kde jsou doposud velmi velké rezervy. Připravuje aktivaci on-line rezervací plaveb a jejich vyhledávání a to vše v českém jazyce. Tuto službu bude poskytovat jako první na trhu plaveb MSC v České republice. Předpokládaný nárust tržeb až 21% 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme