PLAVBA KOLEM SVĚTA 2024

Slyšeli jste již spojení „Plavba kolem Světa“ a nevíte, co přesně si pod tímto názvem představit. Milujete cestování a vydržíte na dovolené nespočet dní? Plavba kolem světa může být to pravé pro vás. Těchto plaveb je během roku opravdu jen málo a společnost MSC cruises nabízí maximálně dvě tohoto typu během jednoho roku. V roce 2024 nabízí pouze jeden okruh kolem světa.


Kdy a kde plavba startuje? Tyto plavby většinou začínají právě v domácí Itálii, nejčastěji v Janově, ale je možné se nalodit i po trase. Z pravidla se jezdí hned ze začátku roku (první dny v lednu). Délka plavby bývá většinou okolo 120 dnů.

Co můžu vidět, kam mě loď doveze? 

V rámci jedné plavby můžete navštívit Kapské město  v JAR a o pár dnů později Grónsko na Severu. Můžete objevovat bílé pláže Karibiku a o měsíc později se budete procházet v Austrálii. Výběr navštívených destinací je skutečně pestrý. Lze říci, že v tomto směru je plavba kolem světa opravdovým unikátem. Na této plavbě máte možnost navštívit destinace, do kterých se na běžné plavbě nebo i dovolené jen stěží dostanete. Například plavba kolem světa roku 2023, (která je nyní právě na své cestě) nabízela klientům skutečné skvosty mezi destinacemi. Mezi nimi jsou např. San Francisco, Hawai, Fiji, Taiwan, Japonsko, Čína a spousta dalších. Naopak na budoucí rok 2024 je přichystaná plavba, kde jsou jiná kouzelná místa jako např. Egypt, Keňa, Seychely, Kapské město, Brazílie, Grónsko... Destinace se každý rok mění, tak, aby škála a možnosti poznávání byla pro klienty, co nejzajímavější.

Jak vypadá program během času stráveného na palubě lodi? Během přeplouvání mezi vzdálenějšími destinacemi se nemusíte obávat o nudu. Hostit vás budou luxusně vybavené lodě MSC cruises. Starat se o vás budou profesionální kuchaři z Michelinských řad, skvělí a zábavní animátoři, zkušení učitelé tanců. Nabídka služeb na palubě lodi je opravdu pestrá a vybere si i ten nejnáročnější klient. K dispozici vám během celé plavby budou bazény, whirpool, fitness centrum a spousta dalšího.

Nabízí plavba kolem světa něco navíc? Samozřejmě. Zážitky, poznání, atmosféru vzdálených krajin. Ale nejen to. Pohodlí a komfort svých klientů je pro Společnost MSC cruises na prvním místě. Již v základní ceně plavby je zahrnut nápojový paket Dine and Drinke. Dále Vám připravila do základní nabídky již balíček exkurzí do určitých destinací a navíc slevu na služby prádelny ve výši 30%. 

Pro koho je vhodná plavba kolem světa? Pro každého, kdo propadl kouzlu cestování a objevování nových zemí, destinací a kultur. Ať už jste v plavbách úplný začátečník anebo již zkušený mořeplavec. MSC cruises již dobře znáte, Středomoří jste již procestovali, plavbu Karibikem již máte taky za sebou a toužíte po něčem „novém a neokoukaném“, plavba světa může být tou další, speciální cestou pro vás. Nebo naopak, nikdy jste se s tímto stylem cestování nesetkali, ale plavba kolem světa vás nadchla a chtěli byste začít právě touto plavbou? Profesionálové z CK Rivieratour Vám rádi poradí a zodpoví všechny vaše dotazy.  

Zažijte novou a jedinečnou plavbu kolem světa v roce 2024. Nové destinace, zajímavé země, kulturu a život vzdálených zemí. Během 121 dnů navštívíte 54 destinací v 31 různých zemích. A to vše z pohodlí krásné MSC Poesia 4*. Plavební společnost MSC cruises právě spustila prodej této unikátní plavby.

 

 

 TERMÍN PLAVBY: 4.1.2024 – 4.5.2024

CENA OD: 372.990 Kč / osoba

LOĎ: MSC POESIA 4*

MÍSTO NALODĚNÍ: Civitavecchia (Itálie)

MÍSTO VYLODĚNÍ: Warnemünde (Německo)

CENA ZAHRNUJE: Ubytování ve vnitřní kajutě (možnost výběru jiného typu kajuty za příplatek), rozšířená plná penze, 30 % sleva na službu prádelny, balíček vybraných výletů v navštívených destinacích, nápojový paket Dine and Drink, Kulturní a hudební vystoupení, bazén, whirpool, posilovna, animační programy

CENA NEZAHRNUJE: Servisní taxu (1.452 eur/osoba), pojištění, Vstupní povolení a víza, speciální služby na lodi

BĚHEM PLAVBY NAVŠTÍVÍTE TYTO ZEMĚ:

Itálie, Francie, Španělsko, Malta, Kypr, Izrael, Egypt, Jordánsko, Saudská Arábie, Keňa, Tanzanie, Seychely, Mauricius, Réuninon, Mosambik, Jihoafrická rep., Namibie, Sv. Helena, Brazílie, Sv. Lucie, Barbados, Martinik, Dominikánská rep., Bahamy, USA, Kanada, Grónsko, Island, Spojené Království, Anglie, Nizozemsko, Německo

 

NAVŠTÍVENÉ DESTINACE

Janov, Marseille, Barcelona, Mallorca, Valletta, Limassol, Haifa, Port Said, Alexandrie, Suezský průplav, Šarm-aš-Šajch, Safaga, Akaba, Džida, Mombasa, Zanzibar, Port Victoria, Port Louis, La Possession, Portugalský ostrov (Inhaca), Durban, Port Elizabeth, Kapské město, Walvis Bay, Jamestown, Rio de Janeiro, Salvador, Belém, Manaus, Santarem, Fazendinha, Castries, Bridgetown, Fort de France, Puerto Plata, Ocean Cay, Miami, New York, Newport, Halifax, Sydney (Kanada), Charlottetown, Quebec, Nuuk, Isafjordur, Reykjavík, Belfast, Liverpool, Southampton, Le Havre, Ijmuiden, Warnemünde

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme