Je to již delší dobu od našeho posledního vydání novinek z RIVIERA TOUR. Mám-li se přiznat- nebyl čas. Covidová doba udělala své a ještě jsme se nestačili nadechnout a otřepat, už tady byla válka na Ukrajině a doslova šílené zdražování cen. A když se zdražuje, nebo je jaká-koli nejistota, první kde se brzdí na investicích jsou dovolené. V našem případě to byla pořádná houpačka, tedy ne houpačka, ale doslova horská dráha. A tak musíme popravdě přiznat, že nás to hooodně zmáhá. Především po stránce psychiky. Před pár minutami jsem měl poradu s delegátkami. Vždy se vraceli z plaveb vysmáté, plné radosti. Teď neskutečně unavené, zničené…


     Lidé by chtěli stejné služby, které dostávali před covidem. To ale není možné a osobně pochybuji, že se vše vrátí do starých kolejí. Nevrátí. Covid cestovním ruchem pořádně zatřásl, podpora nebyla žádná (až na kosmetické výjimky) A tak po obnovení turistického ruchu nejsou delegáti, nejsou řidiči, průvodci, nejsou servírky a kuchaři v restauracích a je velmi obtížné i sehnat kvalitní personál do cestovního ruchu. A tak se lidé z části obnovují. Jenže u cestovního ruchu je nejdůležitější praxe. Především dlouholetá praxe.  A proto obnova cestovního ruchu bude trvat ne nějaký pátek, ale několik let. S tím se opravdu nutno se smířit. Nezměníme to ze dne na den.

  
   Na druhou stránku velmi pozitivním faktorem je skutečnost, že lidé chtějí cestovat. A je to vidět i v našem sektoru. Lodě MSC jsou vyprodány na podzimní plavby do posledního místa a i naše statistiky vykazují dokonce lepší výsledky než před samotným covidem. Jsme za to opravdu moc rádi. Plně si uvědomujeme, že je to právě dáno důvěrou. Ano důvěrou Vás klientů CK RIVIERA TOUR, kteří se opakovaně na plavby vracíte. Jen a jen díky Vám jsme špičkou v oblasti plaveb ve střední Evropě a díky Vám dosahujeme opravdu velmi dobrých výsledků.

   Přinášíme Vám novou várku informací o plavbách, lodích, našich starostech i radostech. Zkrátka o tom co je nového u RIVIERA TOUR. Tak pokud máte chviličku, přejeme příjemné čtení.

RIVIERA NEWSLETTER - novinky ze světa plaveb ke stažení-pdf

  
   Děkujeme Vám, přátelé, kamarádi, mořeplavci, opravdu děkujeme z celého srdce     

Pavel ČÍŽ

RIVIERA TOUR

  

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme