Riviera Tour 12.1.2023

CK RIVIERA TOUR reaguje na současnou poptávku individuálních plaveb. Přesto, že jsme se léta věnovali pouze skupinovým plavbám s dopravou a delegátem rozšiřujeme nyní naše služby i o možnost individuálních plaveb. Dnes byla Ing. Tereza Samiecová jmenována manažerem individuálních plaveb a se svým týmem bude připravovat nové služby a nabídky.

"Je opravdu možné, že jsme se již v minulosti na plavbách potkali. Sbírala jsem zkušenosti nejen z jednotlivých destinací, ale i s přímým kontaktem na palubách lodí. Při každodenních komunikacích s Vámi jsem poznávala Vaše potřeby a radosti během vaší dovolené na výletních plavbách. A i já osobně vám můžu poradit, třeba jaké destinace pro plavbu vybrat, co v dané destinaci navštívit, anebo jaké výlety si v destinacích zakoupit. A právě pro takové klienty startujeme úplně nový projekt INDIVIDUÁLNÍCH PLAVEB, za které odpovídám a mám jej na starosti. Věřím, opravdu pevně věřím tomu, že se nám tento projet podaří zvládnout k vaší naprosté spokojenosti," uvedla Ing. Samiecová.

Ředitel CK RIVIERA TOUR k projektu řekl: "RIVIERA TOUR  se doposud věnovala individuálním plavbám jen okrajově. Zcela pochopitelně se soustředila na skupinové zájezdy, ve kterých jsme v oblasti výletních plaveb bezkonkurenční. Jenže léta ubíhají, spousty klientů byla na plavbách s RIVIERA TOUR opakovaně a velmi rádi by rozšířili své poznávání i do míst a oblastí, které RIVIERA TOUR skupinově uskutečnit nemůže, anebo daná plavba aktuálně v nabídce s dopravou a delegátem vůbec není. Na plavbách byli už několikrát a klidně by takovou plavbu zvládli sami bez nutnosti asistence delegáta. A právě pro takové klienty je určen úplně nový projekt INDIVIDUÁLNÍCH PLAVEB. Nabídka je opravdu velmi pestrá - více než 3000 plaveb ve Středomoří, celkem necelých 5000 plavebních okruhů v různých termínech. S námi se můžete opravdu podívat opravdu do celého světa."

V RIVIERA TOUR jsme tomuto projektu věnovali hodně času a úsilí a pevně věříme, že naši klienti tuto novinku ocení a budou ji v budoucnu rádi využívat. Více informací naleznete na: https://www.rivieratour.cz/cs/...

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme