Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

140 PLAVBA SEVERNÍ EVROPOU NA MSC VIRTUOSA - vyprodáno!

Popis

.

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 140
Cena 27 990 Kč€1 166
Akční cena 22 990 Kč€957
s dopravou do přístavu a delegátem
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu vás delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu dostanete studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Praha, Ústí nad Labem.

2.den: Příjezd do přístavu a nalodění – Hamburg, Německo  10:00-21:00

Po příjezdu do přístavu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách prohlídka lodi, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Také nesmíte chybět u první servírované večeře, při které si užijete skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a večer zakončíme skleničkou na baru.

Foto: Pixabay


3.den:  Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři. Můžeme se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.


4. den: Zeebrugge (Bruggy), Belgie 07.00-18.00

Přivítá nás přístav, který zaměstnává přes 11 000 zaměstnanců a je největším přístavem pro dovoz a vývoz nových aut v zemi. Obdivovat můžeme Palace Hotel, impozantní budovu, která byla postavena v průběhu přelomu století, námořní zábavný park s muzeem o historii přístavu, nebo krásné písečné duny, které jsou chráněnou přírodní památkou. Zhlédnout můžete maják Heist, který námořníkům usnadňuje plavbu v severním moři. Přístav byl dne 23. dubna 1918 místem vylodění britského královského námořnictva, které dočasně vyřadilo německou vnitrozemskou námořní základnu. V destinaci doporučujeme návštěvu nedalekého města Bruggy s jeho kanály a starobylými uličkami v rámci exkurzí MSC Cruises.

Foto: hanseline (Pixabay)


5.den: Rotterdam, Nizozemsko  07:00-17:00

Největší přístav Evropy i druhý největší na světě, město moderní architektury a zároveň také velkého historického významu. V centru města se nachází Námořní muzeum, dokumentující historii přístavu a stavby lodí. Městem protéká Nová Máza – jedno z ramen delty Rýna. K siluetě „nizozemského Manhattanu“ neodmyslitelně patří i Het Witte Huis, tedy Bílý dům, který jako jeden z mála budov přežil bombardování během druhé světové války. K architektonickým skvostům se řadí také soubor budov Kijk Kubus postavený v letech 1978 až 1984. Jedná se o obytné domy, které místní nenazvou jinak než Paalwoningen, tedy bydlení na sloupech. K dalším pozoruhodným budovám patří i Groothandelsgebouw z roku 1951, při jejíž stavbě se spojilo dvě stě firem, aby nahradily prostory zničené bombardováním, dále pak kongresové a koncertní centrum De Doelen, postavené roku 1966, do jehož velkého sálu se vejde 2000 posluchačů. Ti, které už nebaví prohlídka věhlasné rottedamské architektury, mohou navštívit některé z místních muzeí.

Foto: Markus Christ (Pixabay)


6.den: Le Havre (Paříž), Francie   09.00-21.00 

Le Havre je francouzské přístavní město v Normandii. Město leží na pravém břehu Seiny při jejím ústí do moře. Je vstupní branou do Normandie a také do hlavního města Paříže z Atlantského oceánu. Město z 16. století bylo sice při 2. světové válce zničeno, díky přestavbě podle Auguste Perreta je dnes ale zapsáno na seznamu dědictví UNESCO za výjimečnou rekonstrukci jednoty a celistvosti. Je také místem křtu MSC Meraviglia, sesterské lodi MSC Virtuosa. V destinaci doporučujeme výlet do Paříže s MSC Cruises.

Foto: Jean-Philippe Fourier (Pixabay)


7.den: Southampton (Londýn), Velká Británie  08:00-20:00

Southampton je samostatná správní jednotka na jižním pobřeží Anglie. Je nejbližším velkým městem poblíž oblasti New Forest a nachází se asi v polovině vzdálenosti mezi Portsmouthem a Bournemouthem. Southampton je centrem konurbace neoficiálně označované jako Greater Southampton. Je hlavně univerzitním městem. Můžete se s námi vydat krásnými uličkami do místního kostelíka, navštívit muzeum Titaniku, který právě z tohoto města vyplul na svou poslední cestu, nebo si vychutnat pravé anglické pivo v některém z místních pubů. Přístav Southampton je také místem křtu MSC Bellissima, sesterské lodi MSC Virtuosa. V destinaci doporučujeme výlet MSC Cruises do hlavního města Londýna nebo městečka Salisbury s nejvyšší kostelní věží v Británii.

Foto: MSC Cruises


8.den: Plavba na moři

A je tu opět den na moři, kdy si můžeme udělat čas na své nové přátele a využít volna ke čtení knih a odpočinku. Užijte si tento den, dýchejte svěží mořský vzduch, oddávejte se lenošení, odpočinku a relaxování při skleničce skvělého drinku. Můžete sportovat, opalovat se, zaplavat v bazénech nebo si zatančit a pobavit se s animátory na palubě lodi.


9.den: Vylodění - Hamburg, Německo  7:00

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda. Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace: Praha 22:00

Foto: Pixabay


10.den: Příjezd do ČR

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace: Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA 
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*tématické večery dle programu plavby
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět 
*delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 12 Eur/osoba/noc

*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme


*speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři 
*možnost úhrady servisní taxy předem
*kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea …
*kajuty s oknem, balkonové, family plan, Yacht club  
*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou
*internet. balíčky v předprodeji se slevou
*rezervace míst v buse za  příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci NA FORMANCE

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Virtuosa

Čtvrtá loď třídy Meraviglia. Její jméno odkazuje ke zručnosti jejích stavitelů a nabízí řadu prvků pro hosty, které poskytují dokonalý zážitek z plavby na moři.          


Délka: 331 mKapacita: 6334 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Naše účast na plavbě okolo Velké Británie 22.08.2018 - 03.09.2018 se vyznačovala velkou pohodou a skvělým počasím. Skupina účastníků zájezdu byla nevelká, zato samí veselý a hodní lidé. Neřešili js...

Přečíst celé

Pár

Plavba nás nadchla a to i díky obětavosti milé a příjemné delegátky Jany Kristekové. Skotsko a Irsko -nádherná příroda a vše zelené, úžasná pastva pro oči. Netušila jsem, že nás Irsko a Skotsko tol...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme