140 PLAVBA SEVERNÍ EVROPOU NA MSC VIRTUOSA***** 2 volná másta

Popis

.

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 140
Cena 27 990 Kč€1 142
Akční cena 19 990 Kč€816
s dopravou do přístavu a delegátem
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu vás delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu dostanete studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Praha, Ústí nad Labem.

2.den: Příjezd do přístavu a nalodění – Hamburg, Německo  10:00-21:00

Po příjezdu do přístavu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách prohlídka lodi, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Také nesmíte chybět u první servírované večeře, při které si užijete skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a večer zakončíme skleničkou na baru.

Foto: Pixabay


3.den:  Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři. Můžeme se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.


4. den: Zeebrugge (Bruggy), Belgie 07.00-18.00

Přivítá nás přístav, který zaměstnává přes 11 000 zaměstnanců a je největším přístavem pro dovoz a vývoz nových aut v zemi. Obdivovat můžeme Palace Hotel, impozantní budovu, která byla postavena v průběhu přelomu století, námořní zábavný park s muzeem o historii přístavu, nebo krásné písečné duny, které jsou chráněnou přírodní památkou. Zhlédnout můžete maják Heist, který námořníkům usnadňuje plavbu v severním moři. Přístav byl dne 23. dubna 1918 místem vylodění britského královského námořnictva, které dočasně vyřadilo německou vnitrozemskou námořní základnu. V destinaci doporučujeme návštěvu nedalekého města Bruggy s jeho kanály a starobylými uličkami v rámci exkurzí MSC Cruises.

Foto: hanseline (Pixabay)


5.den: Rotterdam, Nizozemsko  07:00-17:00

Největší přístav Evropy i druhý největší na světě, město moderní architektury a zároveň také velkého historického významu. V centru města se nachází Námořní muzeum, dokumentující historii přístavu a stavby lodí. Městem protéká Nová Máza – jedno z ramen delty Rýna. K siluetě „nizozemského Manhattanu“ neodmyslitelně patří i Het Witte Huis, tedy Bílý dům, který jako jeden z mála budov přežil bombardování během druhé světové války. K architektonickým skvostům se řadí také soubor budov Kijk Kubus postavený v letech 1978 až 1984. Jedná se o obytné domy, které místní nenazvou jinak než Paalwoningen, tedy bydlení na sloupech. K dalším pozoruhodným budovám patří i Groothandelsgebouw z roku 1951, při jejíž stavbě se spojilo dvě stě firem, aby nahradily prostory zničené bombardováním, dále pak kongresové a koncertní centrum De Doelen, postavené roku 1966, do jehož velkého sálu se vejde 2000 posluchačů. Ti, které už nebaví prohlídka věhlasné rottedamské architektury, mohou navštívit některé z místních muzeí.

Foto: Markus Christ (Pixabay)


6.den: Le Havre (Paříž), Francie   09.00-21.00 

Le Havre je francouzské přístavní město v Normandii. Město leží na pravém břehu Seiny při jejím ústí do moře. Je vstupní branou do Normandie a také do hlavního města Paříže z Atlantského oceánu. Město z 16. století bylo sice při 2. světové válce zničeno, díky přestavbě podle Auguste Perreta je dnes ale zapsáno na seznamu dědictví UNESCO za výjimečnou rekonstrukci jednoty a celistvosti. Je také místem křtu MSC Meraviglia, sesterské lodi MSC Virtuosa. V destinaci doporučujeme výlet do Paříže s MSC Cruises.

Foto: Jean-Philippe Fourier (Pixabay)


7.den: Southampton (Londýn), Velká Británie  08:00-20:00

Southampton je samostatná správní jednotka na jižním pobřeží Anglie. Je nejbližším velkým městem poblíž oblasti New Forest a nachází se asi v polovině vzdálenosti mezi Portsmouthem a Bournemouthem. Southampton je centrem konurbace neoficiálně označované jako Greater Southampton. Je hlavně univerzitním městem. Můžete se s námi vydat krásnými uličkami do místního kostelíka, navštívit muzeum Titaniku, který právě z tohoto města vyplul na svou poslední cestu, nebo si vychutnat pravé anglické pivo v některém z místních pubů. Přístav Southampton je také místem křtu MSC Bellissima, sesterské lodi MSC Virtuosa. V destinaci doporučujeme výlet MSC Cruises do hlavního města Londýna nebo městečka Salisbury s nejvyšší kostelní věží v Británii.

Foto: MSC Cruises


8.den: Plavba na moři

A je tu opět den na moři, kdy si můžeme udělat čas na své nové přátele a využít volna ke čtení knih a odpočinku. Užijte si tento den, dýchejte svěží mořský vzduch, oddávejte se lenošení, odpočinku a relaxování při skleničce skvělého drinku. Můžete sportovat, opalovat se, zaplavat v bazénech nebo si zatančit a pobavit se s animátory na palubě lodi.


9.den: Vylodění - Hamburg, Německo  7:00

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda. Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace: Praha 22:00

Foto: Pixabay


10.den: Příjezd do ČR

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace: Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA 
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*tématické večery dle programu plavby
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět 
*delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 12 Eur/osoba/noc

*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme


*speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři 
*možnost úhrady servisní taxy předem
*kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea …
*kajuty s oknem, balkonové, family plan, Yacht club  
*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou
*internet. balíčky v předprodeji se slevou
*rezervace míst v buse za  příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci NA FORMANCE

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Virtuosa

Čtvrtá loď třídy Meraviglia. Její jméno odkazuje ke zručnosti jejích stavitelů a nabízí řadu prvků pro hosty, které poskytují dokonalý zážitek z plavby na moři.     


Délka: 331 mKapacita: 6334 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Island a Skotsko s Rivierou Tour a Katkou Barošovou je opravdu jiná dovolená! Je vhodné ponechat čas na doznění silných dojmů. Děkuji proto Katce za fotogalerii našich zážitků ze Severu, která uk...

Přečíst celé

Pár

Milá Riviero, moc děkujeme za nejlepší dovolenou, která pro nás byla zároveň svatební cestou. Vše bylo naprosto dokonalé, od cesty autobusem, které jsem se trochu obávala (dlouhá jízda atd.), přes...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme