Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

190 800 Z EVROPY DO DUBAJE PŘES SUEZ- vyprodáno, děkujeme

Popis

Pokud chcete zažít opravdu úplně jinou dovolenou - a to do písmene, plavba z Evropy do Dubaje přes Suez Vám jí splní.

190800 LETÁK KE STAŽENÍ A PROGRAM PLAVBY

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 190800
Cena 54 990 Kč
Akční cena 48 990 Kč
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 31 190 Kč
Cena pro (od 12 do 17 let) 36 990 Kč
Vyprodáno
Váš delegátBc.Katka Barošová

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu z České republiky. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda 

2.den: 09.00-18.00  Itálie - Benátky  

V  dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní …

3.den: 07.00-18.00 Chorvatsko - Split  

Chorvatské letovisko asi zná snad každý. My Vám však nabízíme vychutnat si krásy tohoto města během jednoho dne. S naším delegátem vyrazíte na prohlídku tohoto krásného města, kde na Vás historie středomořského města sálá doslova na každém kroku. Budete mít i dostatek času na osobní volno, protože ve Splitu se domluví snad každý a nepotřebuje k tomu znát světové jazyky. Zcela jistě zavítáte do kavárniček, nakoupíte suvenýry a ochutnáte skvělou zmrzlinu

4.den : Plavba na moři

5.den: 09.00-18.00  Řecko – Piraeus/Athény 

Řecko nás v ranních hodinách uvítá v přístavu Piraeus. Opět úžasná historie po tisíciletí zpět nás láká na návštěvu centra Akropole. Vzdálenost od přístavu cca 35 km, doprava složitější. Připravili jsme pro Vás výlet busem na Akropoli, Olympijský stadion, Prezidentský palác a dle časových dispozic i do Plaky. Tento výlet je fakultativní za příplatek. V ceně je transfer autobusem přístav-Akropole-Stadio Olympico-přístav a doprovod delegáta během transferu. Delegát se v této destinaci účastní fakultativního výletu.

6.den: 08.00-18.00  Řecko – Kréta - Heraklion  

Jsme na Krétě. Sever a jih ostrova je rozdílný. Na jednom konci úplný klid a pohoda. Na druhé čilý turistický ruch. Není vzácností potkat v tričku s krátkým rukávem lyžaře, kteří se chystají na místní sjezdovku lyžovat. Zdá se vám to nemožné? Uvidíte sami, pokud vyrazíte s našim delegátem do centra města kolem krásného přístavu, historických staveb až na trhy s kořením, oblečení a snad vším možným.

7.den: 08.00-17.00  Řecko - Rhodos 

Opět jsme v Řecku. Tentokráte na ostrově Rhodos. Jižní část ostrova vhodná pro surfování, západní chladnější s ostrými větry a východní krásně proteplená nás pozve na pláže nebo se můžete vydat s naším delegátem na návštěvu starobylého města s jednou z mála historických památek ostrova místní pevností. Velmi příjemná je i návštěva centra města s obchůdky, kavárničkami, skvělými tavernami.

8.den: 10.00-18.00  Řecko – Kypr - Limassol 

Na úplném jihu kyperského ostrova se nachází jeho nejvýznamnější přístav a oblíbené prázdninové středisko Limassol. Řecky zvaný Lemesos je druhým největším městem Kypru, disponující univerzitou, archeologickým nalezištěm, velkou obchodní zónou, rozsáhlou jachetní marinou i nákladním přístavem. Je obklopen vinohrady a rozlehlými citrusovými plantážemi. Oblíbili si ho především milovníci lenošení na plážích a koupání, sportu, zábavy i veselé společnosti.

9. a 10 den: Suez Canal-Egypt- tranzit

11.den: 08.00-23.00  Eilat - Izrael 

Jako oáza na břehu Rudého moře nabízí Eilat návštěvníkům velkolepou kombinaci hornaté pouštní krajiny, krásného zálivu a letního slunce, které září po celý rok. Bezpochyby je Eilat jedním z nejvíce unikátních měst v Izraeli a jedním z nejvíce exkluzivních středisek na světě, který za rok přitahuje až 2,8 milionu návštěvníků.

12. den: 08.00-18.00  Aqaba - Jordánsko

nádherným místem i pro náročné turisty. Aqaba nabízí jak historii, tak zábavu. Největší výhodou je Rudé moře. Je totiž vyhlášeným místem pro šnorchlování a potápění. Mírné klima a jemné vodní proudy vytvořily perfektní prostředí pro růst korálu a hojný výskyt mořského života.

13.-16.den: Plavba na moři

17.den: 09.00-18.00 Salalah - Omán

Salalah je 2. největší město Ománu. Jedná se o pobřežní město na Indickém oceánu. Je jedním z největších námořních přístavů v oblasti Peského zálivu. Je jedinečným místem Arabského poloostrova, kde na severní straně narazíte na nádherné pohoří plné zeleně s vodopády a na jižní straně bílé písečné pláže s palmami a tropickým počasím.

18.den: Plavba na moři

19. den: 8.00-17.00   Muscat - Oman

je hlavní město Sultanátu Omán a zároveň největší město v zemi. Také je správním městem Muskatského guvernorátu. Metropolitní oblast se rozkládá na ploše o přibližně 1 500 km² a zahrnuje šest vilájetů. Město leží na pobřeží Arabského moře podél Ománského zálivu v blízkosti strategicky položeného Hormuzského průlivu.

20. den:  9.00-18.00   Khasab  – Oman

Město Khasab je vstupní bránou na poloostrov Musandam. Je to ideální výchozí bod pro výlety do okolních měst. Nabízí k návštěvě dvě pevnosti - pevnost Khasab a pevnost Kumzan. Khasabská pevnost je poněkud vzdálena od centra města, nachází se na pobřeží, kudy vede přístupová cesta do staré části města.

21.den:08:00 – 23.59  Dubai - SAE

Dubaj-lze do českého jazyka přeložit jako „místo srazu“ je jeden z emirátů ve Spojených arabských emirátech (SAE) v Perském zálivu. Je nejlidnatějším a druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů, hned po emirátu Abú Dhabí. Vládce Dubaje je šejch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je viceprezidentem a premiérem SAE (Hlavou státu je emír Abú Dhabí).

22 den: 01.00   Dubaj – SAE

Snídaně, vylodění a transfer na letiště, odlet do Vídně. 

Cena zájezdu zahrnuje

* autobusovou dopravu do Benátek

* leteckou dopravu ve  třídě  economy** z Dubaje

* letištní taxy a palivové příplatky

* transfery Dubaj: přístav-letiště

* poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

* ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

* plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

* přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

* každodenní úklid kajuty

* kapitánský gala večer, gala cocktail

* pojištění proti úpadku CK,delegáta CK

* animační a zábavné programy na lodi

* divadla, bazény, vířivky, pool servis

Cena zájezdu nezahrnuje

* fakultativní výlety plavební společnosti

* servisní poplatek MSC Cruises 10 eur/os/noc    

* transfery plavební společnosti v přístavech

* nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   

    za příplatek (sauny, masáže,4D kino….)

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek.Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo  zájezd zrušit.  Stornopopltek je 100%.


Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění od 2390,-Kč/os (str.29)

*možnost úhrady servisní taxy předem (str. 21)

*kajuty venkovní, balkonové…za příplatek (str.26-28)

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo (str.20)

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost (str.21)

*fakultativní výlety s delegátem v Athénách,Eilatu,Agaba,Salahah,Muscat,Khasab, Dubaj.

*transfer z letiště Vídeň do ČR za příplatek 790 Kč

Upozorňujeme Vás, že fakultativní výlety s doprovodem delegáta je nutno objednat při sepsání cestovní smlouvy. Tyto výlety není možno dokoupit na lodi.

Něco v ceně navíc

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Lirica

V našem případě je to trochu melancholie. Na MSC LIRICA začaly naše první plavby s dopravou a delegátem RIVIERA TOUR. Naše první taneční plavba doslova rozhoupala loď MSC LIRICA. V čem je Lirica jiná?  Je jedna z nejmenších lodí plavební společnosti MSC, takže pokud preferujete pohodové „rodinné“ prostředí, tak určitě ano. Není tak luxusní jako Splendida, nebo Divina a ten rozdíl je opravdu velmi velký, na druhou stranu, nikam nemusíte daleko chodit, pokud se večer s přáteli nedohodnete na setkání, určitě se na lodi najdete. Malá, hezká, příjemná, jednoduchá na orientaci a plavba na MSC LIRICA je ještě takovou tou „pravou plavbou na moři“.
    MSC LIRICA prošla rekonstrukcí a speciální programem plavební společnosti MSC RENAISSANCE, který má za cíl zachovat na některých lodích MSC právě tu starou a pravou plavbu na moři. Je-li to Vaše „krevní skupina“ tak vítejte.


VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA LODI 360


Délka: 251 mKapacita: 2069 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Vážený „Riviero-týme“. Chtěli bychom vám poděkovat za další krásnou dovolenou, kterou jste pro nás připravili. Byla to naše již desátá plavba, a tak můžeme trochu bilancovat. Na lodích jsme strávil...

Přečíst celé

Senior

Vaše cestovní kancelář poskytuje velmi dobré-bezpečné cesty. Plavba lodí ve mne zanechala plno i neočekávaných dojmů. Škoda,že nemohu pro svůj věk nadále cestovat s Vámi. Velmi toho lituji. Děkuji,...

Přečíst celé

Firma

Děkuji delegátkám Terezce a Katce za profesionální přístup na naší dovolené.Skvělé holky,vyřídily,přeložily vše co bylo potřeba.Bez nich by ti kdo mluví jen česky ani nenakoupili a neviděli krásná ...

Přečíst celé

Pár

Na plavbe sme boli 2x, zvlastnou zhodou okolnosti, opat na Splendide. Boli to uzasne dni. Po prvykrat sme boli v zime v ,,teplych destinaciach" a bolo to super. Nepoznam take mnozstvo superlativov,...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme